Pokaż co dziś masz na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
no ja jestem zdecydowanie fanem Strixowego :D

:
Oczywista, że pamiętam :)

A strixowi to chyba dobrą książkę wiszę :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez SIRLUKE1 2012-01-04, 22:02, w całości zmieniany 1 raz
Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
SIRLUKE1 napisał/a:
Sprawdzają mi każdą jedną sztukę :)


No, nie ma się co dziwić, przy takich wybrednych klientach :razz:

:
Dziczka sobie dokupisz z wolnej ręki seryjny numer ze strony, albo daj znać to ci ten wybrany 'przyblokuję'. Czlowiek nie jest taki coby bliźniemu w jego dylematach nie dopomógł, c'nie :twisted: :?: Ta Stonka to i do mnie gada :P - jakoś sie musze z Łukaszem ustawić to se obaj pomacamy to i owo :twisted:

:
Cezary, a tam zaraz wybrednych ... upierdliwych, marudzących, wiecznie niezadowolonych to tak tak, to się zgodzę, ale żeby oni tam wybredni byli to nie załuważyłem

:razz: :mrgreen:

ALAMO dobrze prawisz waść :wink:

Ostatnio zmieniony przez SIRLUKE1 2012-01-04, 22:05, w całości zmieniany 2 razy
Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Łukasz, nie musiałeś podawać akurat mojego przykładu klienta :cool:

:
ALAMO, - a jakbym dobrał w późniejszym terminie drugiego bliźniaka to 24 w dziku przyblokujecie? Bo decyzja po otrzymaniu sokoła pewnie zapadnie...

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-01-04, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Ty to akurat bez problemowy byłeś jak ten bobas, co to dopiero na świat się wybrał.

Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
ALAMO napisał/a:
Dziczka sobie dokupisz z wolnej ręki seryjny numer ze strony, albo daj znać to ci ten wybrany 'przyblokuję'. Czlowiek nie jest taki coby bliźniemu w jego dylematach nie dopomógł, c'nie :twisted: :?: Ta Stonka to i do mnie gada :P - jakoś sie musze z Łukaszem ustawić to se obaj pomacamy to i owo :twisted:


SIRLUKE1 napisał/a:
ALAMO dobrze prawisz waść :wink:


Konfederacja dilerów ze Szczecina :twisted: ?? Ale poważnie, wzruszyłem się Panowie :cry: , jeszcze nikt, nigdy, nigdzie mi tak nie pomagał w wydaniu kasy :razz: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984, - nie zapomnij kto zaczął. A ja z melepetami ze szczecina nic wspólnego nie mam :mrgreen: :twisted:

:
jslanina napisał/a:
ALAMO, - a jakbym dobrał w późniejszym terminie drugiego bliźniaka to 24 w dziku przyblokujecie? Bo decyzja po otrzymaniu sokoła pewnie zapadnie...


Spoko.
Dopisz sie do listy tylko żeby ci ktos numeru nie jumnął :lol:
Pewnie sie złamiesz, bo to są totalnie inne zegarki :twisted: Prawde mówiąc to mi ciężko wskazać analogię, żeby kolorystyka aż tak odmieniała styl i charakter. Zresztą spytajcie Gryzonia Rozpruwacza, bo ja to malo obiektywny jestem, sie lampie jak sroka w gnat od piątku :lol:

Iks1984 napisał/a:
Konfederacja dilerów ze Szczecina :twisted: ?? Ale poważnie, wzruszyłem się Panowie :cry: , jeszcze nikt, nigdy, nigdzie mi tak nie pomagał w wydaniu kasy :razz: :mrgreen:


Zas Iksu, przecie ty prawie nasz, z Białogardu ... to co mamy krajanowi z malej Ojczyzny nie pomagać w racjonalnym dysponowaniu jego budżetem :twisted: :?:
Poza tym se MUA wyprasza, gdyż nie jest nijakim dilerem, jeno skromnym producentem :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2012-01-04, 22:19, w całości zmieniany 2 razy
:
jslanina napisał/a:
Iks1984, - nie zapomnij kto zaczął. A ja z melepetami ze szczecina nic wspólnego nie mam :mrgreen: :twisted:


Twoje zdrowie :!: :wink:

ALAMO napisał/a:

Zas Iksu, przecie ty prawie nasz, z Białogardu ... to co mamy krajanowi z malej Ojczyzny nie pomagać w racjonalnym dysponowaniu jego budżetem :twisted: :?:
Poza tym se MUA wyprasza, gdyż nie jest nijakim dilerem, jeno skromnym producentem :mrgreen:


i wasze też :wink: , może my by jakiś mityng Zachodniopomorski zorganizowali jak już śniegi stopnieją i lody na Odrze puszczą ? :razz: :twisted: :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-01-04, 23:28, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
SIRLUKE1 napisał/a:
A strixowi to chyba dobrą książkę wiszę :mrgreen:


Spoko - jak Ci zejda ze 3 oceany gmt to puscisz mi Marine II Roman za pol ceny i bedzie git :twisted: ... wczoraj miales juz PW przez chwile, ale nie zdazyles przeczytac :twisted: Musze przemyslec jeszcze jego gabaryty - chcialbym zeby byl podkoszulowy, ale przy moich 16.5 mocno sie obawawiam tych 14,2 mm wysokosci i 52 lug2lug przy slabo profilowanych uszach

s

:
strix, - kolejny na marine stenkową? Kurna to do lutego będzie ich z 5 na forum :mrgreen: :twisted:

:
No Panowie, gadu gadu a fotek nie ma!

Sprzed prawie dokładnie 3 lat:



Tak się nosiłem! A jak!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.