Jak Wasze połówki reagują na zegarkowe zbieractwo?
Odpowiedz do tematu

:
A moja nic nie mówi, bo dla niej wszystkie sa takie same :-)
Moja żona rozróżnia zegarki na zasadzie : biały/czarny, srebrny/złoty, duzy/mały :lol:
Stwierdzam, że o wielle więcejj spostrzegawczości w tej materii prezentuje starsza corka :mrgreen: -dla niej z kolei zegarki dzielą sie na takie co można w nich się kąpać, i takie co nie można :lol:

Edyta : jeszcze sobie przypomnialem jedno kryterium podzialu mojej małżonki :lol: : ładny/brzydki :lol:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-12-08, 07:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja mojej tez wszystko mówię. Nawet to, że z okazji 40 urodzin chcę się wybrać do jakiegoś fajnego GoGo klubu panienki pooglądać. Skubana zamiast się złościć nawet w necie pomagała mi szukać porządnych klubów, gdzie po buzi nie leją :shock:

:
Taaa ...
I ci znajdzie ...
a potem w klubie będą siedziały jej koleżanki, i cię zza gazety obserwowały :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Albo Kółko Emerytowanych Gospodyń Wiejskich. :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
Taaa ...
I ci znajdzie ...
a potem w klubie będą siedziały jej koleżanki, i cię zza gazety obserwowały :twisted:


No w sumie racja... Jest ryzyko... :mrgreen: Najgorzej jak pomyle jej kolezanke z panienka z klubu i zaproponuje 5 dyszek za prywatny taniec :lol: :lol: :lol:

:
To zależy jak bardzo prywatny :P
Chociaż, za 5 dyszek ... To co tam prywatności będzie ... :P

tara
[Usunięty]
:
Za 5 dyszek to hmmm ... coś tanio tam u Was :lol:

:
No wlaśnie ja na tę okoliczność kwestionuje zakres prywatności :P

:
Moja już nie zwraca uwagi na kolejne awiza i tylko ją trochę zatkało, jak zadała mi zupełnie niepotrzebne pytanie o ilość zegarków, na co nieco zaniżając odpowiedziałem, że 200 (No bo w końcu co, dwieście przez trzy lata to tak dużo? A ile miałem już wcześniej?).
A na urodziny dostałem od Niej piękną "Biforę", aha!

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
tara napisał/a:
Za 5 dyszek to hmmm ... coś tanio tam u Was :lol:


Jak chcesz popatrzeć i podotykać na osobnej salce w loży to podobno 50 zeta wystarczy. Przynajmniej koledzy, którzy w Sofii czy w Sogo bywają tak twierdzą. :mrgreen:
Pewnie jak chcesz coś więcej to i zainwestować trzeba większą sumkę ale to forum zegarkowe więc spuśćmy zasłonę milczenia :oops:

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2011-12-08, 12:12, w całości zmieniany 1 raz
tara
[Usunięty]
:
Potem kolejny plik 50tek, co by w stringi powkładać. Jakiś drin za kolejne 50 i potem trzeba do bankomatu latać :mrgreen: :mrgreen: Dobra koniec tematu....

Blaz
[Usunięty]
:
Tomirek napisał/a:
ale to forum zegarkowe więc spuśćmy zasłonę milczenia :oops:


Wypadałoby, bo chyba pewna granica została tu przekroczona...

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-12-08, 12:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Przekroczenie granicy to pewnie minimum 100PLN kosztuje ;) :mrgreen:

A wracając do zegarków i partnerek/partnerów to może któreś z nich załapało bakcyla i też rozpoczęło zbieractwo? :mrgreen: Moja przy mnie to pikuś ale i tak ma już ze 20 zegarków :mrgreen: Swojego czasu nawet jakies mi podkradała :lol:

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2011-12-08, 12:24, w całości zmieniany 2 razy
:
Tomirek napisał/a:
A wracając do zegarków i partnerek/partnerów to może któreś z nich załapało bakcyla i też rozpoczęło zbieractwo?

Emilka podłapała bakcyla, ale "po mnie" ma raczej jednozegarkowe inklinacje :)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Ja potulnie w domu przyjmuję nowe zegarki od mojej narzeczonej , nie marudzę i nie sprawiam problemów .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.