Parnis Portuguese
Odpowiedz do tematu

:
To ja zwroce uwage, ze Tessio ma bardzo fajne pomysly na foty, ktore - co jeszcze fajniejsze - realizuje.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Znowu na drzewie :wink:


Blaz
[Usunięty]
:
Tessio! :shock:

:
Znaczy, że co? :razz:


Blaz
[Usunięty]
:
Dawaj do kalendarza no! :mrgreen:

Wozu
[Usunięty]
:
Ale będziemy mieć zajefajny kalendarz!!! :shock:

:
Tessio świetne zdjęcia.

:
Tessio, nie masz jakiegoś innego zegarka? Będzie kalendarz tylko z Parnisem? :mrgreen: :mrgreen: Zdjęcia cycuś - glancuś :mrgreen:

:
Nie mam :wink:

Ostatnio zmieniony przez tessio 2010-10-14, 21:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Kupiłem se szkło powiększające +4 dioptrie za 16 zeta :mrgreen: ale jakość zdjęć niestety jest słaba :sad: Zaj..e aberracje, chyba że ja coś źle robię.












Blaz
[Usunięty]
:
Świetnie wygląda ta siódemka i jej cień. :shock: :wink:

:
tessio napisał/a:
Kupiłem se szkło powiększające +4 dioptrie za 16 zeta :mrgreen: ale jakość zdjęć niestety jest słaba :sad: Zaj..e aberracje, chyba że ja coś źle robię.


Czasami niedoskonalosc optyki "robi" fote - te moze nie sa "techniczne" ale maja jakis takis fajny klimat przez to :smile: Moflbys zdjac tylko ta dominante niebieska coby czarnosci ladniejsze byly

wskazowka rezerwy chyba nieco po ziemi szoruje :wink:

pzdr
strix

Ostatnio zmieniony przez strix 2010-10-15, 12:06, w całości zmieniany 2 razy
:
Dobrze, że zauważyłeś tą rezerwę, może przez to zegarek nie działa :roll:

Wolałbym techniczne :wink: Przy następnych postaram się zdjąć to niebieskie dziadostwo. Ciężko w ogóle złapać ostrość, trzeba ustawić aparat w odpowiedniej odległości, bo po przesunięciu nawet o parę centymetrów nie łapie wcale. Muszę jednak zainwestować w Raynoxa, ale dalej nie wiem czy będę go mógł jakoś zamocować.

:







Blaz
[Usunięty]
:
Parnis w pościeli. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.