Parnis Portuguese
Odpowiedz do tematu

:
Super.

Poza tym, ja też noszę na chińskim zwierzu i sobie chwalę. :D

:
tessio, nie zdziwię się, jak majfrend "pożyczy" te zdjęcia na potrzeby aukcji ebayowych



BTW to koledzy z kizi popatrzą, z czym się lansujesz i będzie... 8)



ale co tam, ja zamawiam Tao :)

:
Będzie jeszcze jedna fotka, tylko coś się porobiło jak zacząłem zabawę z ramką :?



Nie zamierzam nikomu tłumaczyć się co noszę na ręce :wink:



Zamawiaj, jak jest tak wykonane jak Parnis to będziesz zachwycony.

:
Super wyszły indeksy. Stosowałeś jakiś filtr, czy inną metodę?

:
Czyli mówicie że pasek z chińskiego zwierza w tym parnisie jak najbardziej da się lubić? I w białej wersji też?

Bo zamierzam sprezentować takiego jednej osobie ale nie chciałbym jeszcze dokładać kosztu paska... Np w moim Parnisie chronometrze lotniczym był fatalny pasek - chociaż w tym nie wygląda źle.

:
Jak dla mnie to ten pasek to straszny "badziew", jedyny porządny pasek jaki otrzymałem razem z Chińskim zegarkiem to ten w Chinominorze. Pozostałe nie nadają się do noszenia....a i jeszcze w jednym Tao był " ludzki" pasek.

:
Maro66 napisał:
Super wyszły indeksy. Stosowałeś jakiś filtr, czy inną metodę?




Maro, nic, położyłem zegarek i se pstrykłem :D Zanim zrobię zdjęcie zawsze łażę i szukam fajnego światła, a potem próbuję pod różnymi kątami i jakoś idzie :wink: Chciałbym sobie dokupić taką nakładkę do makro Raynoxa, bo nie mogę robić zbliżeń, albo nie umiem...

Blaz
[Usunięty]
:
Ten nóż rzeczywiście pasuje w tej koncepcji fotografii. :wink:

:
Jesli masz do czego przykrecic (lustrzanka?) to raynox jest bdb wyborem za male pieniadze... jaki masz aparat?

:
Właśnie nie mam lustrzanki (Sony DSC-H50), ale jest przejściówka i da się zamontować tą nakładkę do mojego aparatu. Czy będę mógł tym Raynoxem robić takie zbliżenia jak Ty, np. balansu?

Sawim
[Usunięty]
:
Tessio, tak a propos, to KT w tej Mcuście zjechaną masz troszku :wink:

:
Jest w porządku, na zdjęciu dziwnie wyszła.



Już ją trochę poprawiłem :wink:

:
ja robilem szkłem macro... wszytsko zalezy jaki parametry ma ten aparat i jakiego raynoxa chcesz kupic... Ja mam 250tke i jak chcesz moge wziasc na spotkanie to sie pobawisz - jesli bedziesz na nim?

:
O 250 myślałem, bo jest w rozsądnej cenie (229 zł). Na spotkaniu mnie raczej nie będzie, bo samemu nie chce mi się jechać. Dzięki w każdym razie!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.