Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne kawowe nastroje...
Autor Wiadomość
Wozu
[Usunięty]

 #16  Wysłany: 2010-03-02, 15:27   

Czy ta tarcza na pewno jest czarna?
Wydaje mi się że jest ciemno szara?
To znaczy dla mnie byłaby lepsza szara.
Czy ta czerń jest taka ja np. w pilotach?
Może rozwinę pytanie: czy ten niżej to ten sam zegarek?
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #17  Wysłany: 2010-03-02, 16:41   

Na zdjęciach one są nie do odróżnienia. Jackowy Parnis jest na pewno czarny. Mam w tej chwili zwykłego Parnisa szaraka i ten szary kolor jest baaardzo mocno wpadający w czerń, więc one są trudne do rozróżnienia na moje oko. :wink:
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #18  Wysłany: 2010-03-02, 17:07   

Blaz napisał/a:
Na zdjęciach one są nie do odróżnienia. Jackowy Parnis jest na pewno czarny. Mam w tej chwili zwykłego Parnisa szaraka i ten szary kolor jest baaardzo mocno wpadający w czerń, więc one są trudne do rozróżnienia na moje oko. :wink:

Dzięki bo na pytanie do sprzedającego czy ten zegarek jest czarny odpowiedział że jest szary natomiast z czarną tarczą posiada do sprzedania za 80$. Natomiast właśnie Jackson odpowiedział że nie wie co to za parnis z szarą tarczą.
Można wysnuć z tego dwa wnioski:
1. Skoro Jacson "nie zna" szarego parnisa to może po podróbka pranisa czarnego :) ciekawe swoją drogą czy Chińczycy podrabiają samych siebie?
2. Zegarki są identyczne a lekko celowo zdjęcie jest zrobione niedbale po to żeby właśnie wyglądał na szary a jak chcesz czarny to wyskakuj z 80$ to Ci sprzedamy (coś jak chłyt matjetingowy) ;)
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #19  Wysłany: 2010-03-02, 18:07   

Myślę, że sprawa jest trywialna. Po prostu naprawdę trudno - bez porównania - wskazać który jest szary, a który czarny. Nie szukałbym tu drugiego dna. :wink:
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #20  Wysłany: 2010-03-02, 18:13   

Blaz napisał/a:
Myślę, że sprawa jest trywialna. Po prostu naprawdę trudno - bez porównania - wskazać który jest szary, a który czarny. Nie szukałbym tu drugiego dna. :wink:

Przystaję na to Kumotrze Blaz ;) jak przyjdzie do mnie wyżej przedstawiony zegar sprawdzę to organoleptycznie :D i wtedy się wypowiem czy są takie Parnisy z szarymi tarczami czy nie ;)
 
 
TowRoupas 
Właściciel Pola Ryżowego


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2139
Skąd: Warszawa
 #21  Wysłany: 2010-03-02, 19:34   

Cytat:
Dzięki bo na pytanie do sprzedającego czy ten zegarek jest czarny odpowiedział że jest szary natomiast z czarną tarczą posiada do sprzedania za 80$.


Który taki cwaniak?
Ja pamiętam jak kiedyś licytowałem u parnistime bodajże parnisa szarego i zapytałem go jaka jest tarcza to napisał że szara. Po czym dodał, że jak tylko chcę to zmieni mi tarczę na czarną za free. :)
Więc są oba kolory tarczy jednak. A Dżeksonowi pokazywałeś zdjęcia z tym modelem? bo może po prostu nie zrozumiał o co chodzi :P [/quote]
_________________
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #22  Wysłany: 2010-03-02, 19:41   

TowRoupas napisał/a:
A Dżeksonowi pokazywałeś zdjęcia z tym modelem? bo może po prostu nie zrozumiał o co chodzi :P

O to, to! Bo Dżekson często taki słabo kumający jest. :D
 
 
kot~
Sprzedawca Ryżu

Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 260
 #23  Wysłany: 2010-03-02, 20:21   

wozignuj napisał/a:
Blaz napisał/a:
Myślę, że sprawa jest trywialna. Po prostu naprawdę trudno - bez porównania - wskazać który jest szary, a który czarny. Nie szukałbym tu drugiego dna. :wink:

Przystaję na to Kumotrze Blaz ;) jak przyjdzie do mnie wyżej przedstawiony zegar sprawdzę to organoleptycznie :D i wtedy się wypowiem czy są takie Parnisy z szarymi tarczami czy nie ;)


Są 8).
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #24  Wysłany: 2010-03-02, 20:22   

Kocie, teraz toś towarzystwo zaintrygował :lol: ...
 
 
bow 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Wujek/Zbok brązowy


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 14239
Skąd: Toruń
 #25  Wysłany: 2010-03-03, 07:15   

Sa czarniaki i szaraki, w forumiaku rowniez :)

Na zywo roznica jest wyrazna, na moje oko szaraki sa fajniejsze.

Aha, czarne sa upierdliwe do fotografowania, najbardziej zbieraja wszelkie refleksy.
_________________
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #26  Wysłany: 2010-03-03, 09:52   

Blaz napisał/a:
TowRoupas napisał/a:
A Dżeksonowi pokazywałeś zdjęcia z tym modelem? bo może po prostu nie zrozumiał o co chodzi :P

O to, to! Bo Dżekson często taki słabo kumający jest. :D

Teraz jak zalicytowałem szarego i to sporo taniej jak u Jacksona a jeszcze piszecie że nie taki brzydki to nie będę już Jacksona męczył fotkami (wcześniej wysłałem link do licytacji to napisał, że nie może otworzyć linku).
Zaczekam na szaraka, i pokocham jak poprzedniego :D forumowego :D :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum