Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Pudełeczko daje radę :wink:

:
Słoniu, nie pokazuj pustego pudełka bo oczy wypala!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

:
Karol - to fotka zaraz po zakupie - aktualnie mieszka w nim jeszcze Pilot od Juriego i zamieszka też Foka. A reszta miejsc pusta :cry: Co prawda plany na wypełnienie już są :twisted: No i reszta mieszka w drugim :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-08-17, 14:10, w całości zmieniany 2 razy
:
Słoniu napisał/a:
Pudełeczko daje radę :wink:
Obrazek

Zawartość też obleci.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Czuję się wywołany przez Karola, że pusto u mnie. :smile: Generalnie mieszkanka wyglądają moje tak

Niestety Topic o nich ciągle jest zamknięty więc fotę tu wrzucam.

:
ALAMO napisał/a:
Iksu, ale że dwie kupiłeś te krzynki


no dwie kupiłem - taki żarcik z tymi dwoma fotkami :wink: :mrgreen:

[ Dodano: 2012-08-17, 14:25 ]
maciek napisał/a:
wiesz ile on ma zegarków?


mało mam :roll: :oops:

[ Dodano: 2012-08-17, 14:29 ]
Słoniu napisał/a:
Iksu - strzel fotę w końcu tego wszystkiego


Jak wszystko podochodzi :twisted: W drodze jest Stenek, Orient, Ingersoll, Seiko, Zodiac którego zdążyłem już przehandlować, 2 Tao i Sottomarino :roll:

Słoniu napisał/a:
to masz 3 stenki chyba?!


Jednego mam, drugi w drodze (będzie w poniedziałek), trzeci zamówiony (będzie za ok. 2 tygodnie) :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-08-17, 14:33, w całości zmieniany 1 raz
:
Słoniu, mam takie jak to górne pudełko i bardzo z niego jestem zadowolony :)

Odnośnie zawartości, 5 pustych miejsc to skandal!!! :evil: :evil: :evil: Tak na poważnie, to gratuluję kolekcji, ale jak patrzę na taką ilość, to zdecydowanie bardziej odpowiada mi moja obecna koncepcja, czyli mniej, a precyzyjniej dobrane :) Teraz w sumie non - stop noszę na zmianę dwa zegarki + G. Kolejne, które uważałem za dożywocia, powoli tracą sens bytu... Mój cel absolutny to:

1. Chrono
2. Jeden diver
3. Dwa staruszki pamiątkowe
4. Jeden G
5. Jeden lotnik lub marina

To w zasadzie tyle. Dopuszczam jeszcze pozycję 6, która byłaby ruchoma, tzn jeśli jakiś nowy to w jej miejsce.

:
Karolewskiej napisał/a:
powoli tracą sens bytu...


Cały pic polega na tym, żeby dobierać zegarki mniej więcej z jednego poziomu fun factoru/jakości/ceny - te które są ewidentnie gorsze, słabsze, mniej ciekawe, szybko nas nudzą i w rezultacie kończą na bazarku, te które wybijają się in plus są faworyzowane, częściej noszone i zabijają radość jaką dają pozostałe - miałem tak z Boschettem w zeszłym roku, był taki mega, że nic innego nie chciałem nosić :wink:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-08-17, 14:44, w całości zmieniany 1 raz
:
Karolewskiej napisał/a:
Odnośnie zawartości, 5 pustych miejsc to skandal!!! :evil: :evil: :evil:

Spoko, jak mówiłem - w zasadzie na wszystkie 5 jest pomysł. W sumie to jedno już zajęte przez fokę. 3 wolne zajmą chrona :shock: a jedno nuras :mrgreen: . Ja noszę naprzemiennie, w sumie wszystkie po równo, bo sprawiają mi radość i nie ważne, czy jest to sea-gull czy stenek.

:
Słoniu napisał/a:
Karolewskiej napisał/a:
Odnośnie zawartości, 5 pustych miejsc to skandal!!! :evil: :evil: :evil:
Ja noszę naprzemiennie, w sumie wszystkie po równo, bo sprawiają mi radość i nie ważne, czy jest to sea-gull czy stenek.


To ja też tak ma, noszenie starego poljota dziadkowego daje mi tyle samo frajdy co noszenie SMP :) No może prawie tyle samo :mrgreen:

Jacek, a jakie dwa chorno oprócz Hamiego?

:
Karolewskiej napisał/a:

Jacek, a jakie dwa chorno oprócz Hamiego?


Max bill, DS action diver chrono,

:
Max Bill fajny, ale za poważny dla mnie. Cytrynka muszę przyznać, że super wygląda.

:
Z maxbillowych nęci mnie taki jeden Junkers z serii Bauhaus:



...ale, cholera, mam już zegar ten samej firmy, na tym samym werku i z tymi samymi komplikacjami, więc chyba sobie odpuszczę.



W sumie ten Junkers był tutaj na bazarku, ale jakoś kasy nie miałem i rozeszło się po kościach. :cry:

pozdrawiam
Narfas

:
Narfas napisał/a:
nęci mnie taki jeden Junkers z serii Bauhaus:

Nie ciebie jednego. :cry:

:
Nie lubię witrynek, więc właśnie kliknęło się coś takiego (echtes Leder, nie ma to-tamto):



Ten sprzedający zrobi na nas majątek, Panowie.

pozdrawiam
Narfas

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.