Steinhart Marine Chronometer
Odpowiedz do tematu

: Steinhart Marine Chronometer
Od jakiegoś czasu Gunter zapowiadał zmianę zdobienia mechanizmu w modelu Marine Chronometer. Zmiani uległo zdobienie mostków i płyty głównej z pasów genewskich poziomych na wykonane po okręgu. Dodatkowo pojawi się szlif słoneczny na kole zębatym.

Jednym słowem wykończenie obecnie jest zbliżone do tego z Marine Chronometer Premium

Stary mechanizm:



Nowy mechanizm:




Wklejaj zdjęcie poprzez hosta jakiegoś - tu leniwi ludzie są :twisted:

A ja sam leniwy, nie chce mi się hostować :mrgreen: :razz:

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-11-21, 17:56, w całości zmieniany 2 razy
:
Siakoś średnio mi się widzi, może na żywo jest lepiej... Ile toto ma LTL tak BTW?

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Jak tylko dotrze to Ci napiszę :)

Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Drugi fajny,bardzo w Amerykanskim stylu zdobienia z poczatku wieku.Tylko mnie martwi logo Steinharta na mechanizmie.Z tej perspektywy wyglada jak naklejka.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
No właśnei sam jestem ciekaw jak jest na żywca. Jak tylko otrzymam zegarki, rypne im parę foto i wrzucę tu :)

Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Janek napisał/a:
Drugi fajny,bardzo w Amerykanskim stylu zdobienia z poczatku wieku.Tylko mnie martwi logo Steinharta na mechanizmie.Z tej perspektywy wyglada jak naklejka.


dokladnie, ogolnie szlif taki okragly mi sie podoba, ale z logo jest cos nie tak

:
Te logo musi być naklejka, nie wierzę, że takie coś utoczyli :lol:

:
Tez mi sie tak wydaje,to jednak wykonczenie etowskie jest.
Ale mam nadzieje,ze to grawer i tylko zdjecie tak krzywo wyglada ;)

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek napisał/a:
Tez mi sie tak wydaje,to jednak wykonczenie etowskie jest.
Ale mam nadzieje,ze to grawer i tylko zdjecie tak krzywo wyglada ;)


Dobrze by było, bo to byłaby już tradycja; takie wgłębione medaliony robiły Roamer, Tissot Omega i paru innych.

J.

:
Jacek., Ale mnie (jako wytrawnemu analizatorowi zdjęć z katalogów i renderów) się zdaje, że ten medalion jednak wypukły jest... Znaczy naklejany :lol: :lol:

:
Tysz tradycja :mrgreen:

J.

:
Medalion jest przyklejany na ślinę wytwarzaną ze śliny fioletowej krowy :lol: :lol:

A już poważnie: bardzo mnie się takie zdobienie mechanizmu podoba.
I chociaż zawsze uważałem, że Stenki to zwykłe podrupki, to z takim werkiem rozważę może jakiś zakup :-)

:
Są podrupki, są i ich własne wzory :mrgreen:

W piątek powinienem mieć na miejscu Mariny z nowym mechanizmem, więc w weekend strzelę fotki tym "naklejkom"

Ostatnio zmieniony przez SIRLUKE1 2011-11-23, 08:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Jestem ciekawy jak to wyjdzie, nie wiem dlaczego ale mnie się podobają paski, kółka są siakieś takie metro...

:
do puki na żywo nie zobaczę to się nie przekonam do tych kółek

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.