Allegro
Odpowiedz do tematu

: Allegro
Czołem

nie wiem, czy w dobrym miejscu zakładam temat, jakby co proszę o przeniesienie..

Czy ktoś z Was miał do czynienia ze sklepem internetowym Demus.pl (również oferują na naszym znanym portalu aukcyjnym).?

Pytam bo namierzyłem sobie u nich (niestety...cena) zegarek, którego nie mogę wyskrobać nigdzie w sieci no i wolę być pewien czy to TEN Orient..:wink: a nie orientex..



z góry dzięki

Ostatnio zmieniony przez 2012-02-23, 12:05, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Przenoszę do "Linków i adresów". :wink:

W demusie kupowałem znajomemu zegarek na prezent. Jestem zadowolony z transakcji. :wink:

:
i znów sorki za zamieszanie Blaz.. mnie te chińczyki wszędzie mylą:wink:

dzięki za pomoc:)))

Blaz
[Usunięty]
:
Nie ma za co. :wink: Po to admini/modzi są, żeby pomagać. :wink:

:
Zdaje się na Kizi jest ktoś z Demusa. Nawet się z nim trochę poprztykałem, bo zwróciłem uwagę, żeby nie reklamował swojego sklepu na łamach forum.

Ceny wydaje mi się, że nieco spadły, choć kiedyś sporo sobie życzył za nowe Mako :/

:
Bibliotek@rz napisał:
Zdaje się na Kizi jest ktoś z Demusa. Nawet się z nim trochę poprztykałem, bo zwróciłem uwagę, żeby nie reklamował swojego sklepu na łamach forum.

Ceny wydaje mi się, że nieco spadły, choć kiedyś sporo sobie życzył za nowe Mako :/




Dalej sobie życzą więcej niż z Zatoki, nawet jeśli oclą i oVATują ...

:
Sklep wywjazuje sie z tego co sprzedaje , kolega tam kupowal , choc nie jest tanio to i tak taniej niz w Time Trend , moze lepiej ebay obstawic

:
Panowie, ebay dawno przetrzepany przeze mnie we wszystkie strony. Do tego Roachmany i inni.. Niestety takie Orienty mi wpadają w oko, których albo już nie ma na rynku albo jest jedna sztuka w całym necie (na alledrogo).. no nic..

Dziś dla pozyskania funduszy wrzucam Tritona na bazar...z bólem serca niestety ale.. mam plany co do gotówki (również zegarkowe..)

: Co sadzicie o przebiegu licytacji w tej aukcji?
Licytowalem taka Omege na szwedzkim odpowiedniku Allegro. Mniej chodzi mi o zegarek, uwazam ze jest oryginalny:

http://www.tradera.com/Om...90118_126750251

Ale stopniowo stawalem sie coraz bardziej podejrzliwy, co do przebiegu licytacji:

http://www.tradera.com/au...x?aid=126750251

Idzie tam zreszta dojsc z pierwszego linku poprzez klikniecie na niebieskie slowo: "visa" - czyli "pokaz".

Co mozecie powiedziec o tej licytacji? Ja uwazam, ze ten co wygral - handär (z jednym jedynym komentarzem, negatywnym zreszta (!), z 2006 roku (!!!) to zajac, lub druga odslona Sprzedajcego w celu podbicia ceny. Podobnie oceniam licytujacego oliwiaa_ (taka sama ilosc komentarzy). Zegarek podobal mi sie i uwazam, ze cena koncowa byla atrakcyjna, ale czulem sie naciagany na licytacje przez sprzedajacego i dalem sobie spokoj z aukcja (moj nick chyba jest dla Was jasny).

Skomentujcie, prosze. Jakies propozycje?

:
śmierdząca sprawa . cena była za niska ? i pewno podbił by nie sprzedać za tyle .

:
Żeby mieć propozycje sensowne, to trzeba by było znać chrakterystykę tradera ... Na Allegro mógłbyś się skarżyć dowolną ilość razy, na zdrowie ;)
Aukcja rzeczywiście wygląda wyjątkowo dziwnie - facet sam siebie podbija :P :?:
Zresztą kolejny : lakback(23) - też podbija sam siebie - jaki jest tego sens :?:
Lewe konta i lewe oferty to żadna nowość - na Allegro działa, na Kizimizi działa, to czemu gdzie indziej ma nie działać ;) ... :?:

Moja propozycja jest taka, żebyś obserwował tych 3 kupujących i sprzedajacego - ta Omesia wypłynie :lol: ...

:
Przekręt i tyle

:
Sami siebie przebijali :shock:
Bez sensu . Wał jak nic .

:
http://www.tradera.com/Om...90118_127163608

No prosze, juz jest z powrotem, tym razem zamknieta dla osob z mniej niz 10 komentarzami (niby, ze Sprzedajacy taki poszkodowany...)

:
No to teraz czekaj na podbijki z lewych kont ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.