Zdjęcia porównawcze wielkości i wzornictwa zegarków
Odpowiedz do tematu

:
Ładna ta alpina , szkoda ze taka droga :(

:
Obydwa świetne, tylko drogie...no i za małe trochę jak dla mnie :P

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-09-17, 18:45, w całości zmieniany 1 raz
:
Machu, Alpina na bransie ostatnio nówka sztuka za 3050 zł poszła. Może nie bardzo tanio ale względnie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nadal sporo...mając wolne 3k polowałbym na lekko używanego GTS'a raczej ;)

:
Machu, ja pewnie też . Choć akurat na tą chwilę to mogę pomarzyć o zegarkach. Może jeszcze coś sprzedam i tak najlepsze sprzedałem i Rangemana noszę najczęściej.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tu jeszcze miałem wrzucić







uploading images

Ostatnio zmieniony przez Meches 2016-09-17, 21:22, w całości zmieniany 1 raz
Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
revolta ale cerata tania :D

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Meches, ładna para i do tańca i do.............. ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Tylko tańszy jest mój żeby była jasność, szwagra mam rolexowca co mnie indoktrynuje mało skutecznie.
Jak już gdzieś wspomniałem z Rolexów tylko biały Explorer robi na mnie wrażenie.
Marinemaster ma więcej charakteru jak dla mnie ale ja się mało znam pifko

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Meches, MM jest super. Choć GMT też nic nie brakuje. Jest duuuuuużo fajniejszy od Suba. A biały Explorer jest faktycznie jeden z fajniejszych Rolków.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
MM-ki to fajne zegark są i dość niedocenione u nas. Co do Rolexa to na mnie stare suby robią wrażenie, zwłaszcza 5513 w damski rozmiarze, z tarczą z drukarki i klekoczącą bransoletą.
Od nowego suba zdecydowanie wolę GMT lub Explorera.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Imo od zwykłego Suba ten MM jest fajniejszy, ale przy GMT już miałbym wątpliwosci...za to białego Explorera II kiedys mierzyłem w Zgierzu i szału nie było...

:
No niby temu R nic nie brakuje ale też nic extra w nim nie widzę, poniekąd jestem w stanie zrozumieć miłośników vintage Rolexów.

Machu nie grzesz, toć ten Rolex to delikutasik taki :D

I nie ogarniam rozważań czarnego Rolka jako jedynego zegarka, toć to prosta droga do depresji. :D musiałem się wygadać :D

Ostatnio zmieniony przez Meches 2016-09-18, 10:51, w całości zmieniany 2 razy
Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Perspektywa na focie przekłamuje, sa zbliżone wielkościowo.


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.