Zdjęcia porównawcze wielkości i wzornictwa zegarków
Odpowiedz do tematu

:
Hmm, oba fajne i ciężko powiedzieć, który wygrywa. Tuńczyk jest zdecydowanie bardziej wyróżniający się, ale wg. mnie jest remis, o ile rozważamy porównanie SBDX001/017 vs SBBN015/013, bo te nowsze tuńczyki to jakieś słabe są przez dziwną tarczę i zrezygnowanie z tradycyjnego dla tuńczyka kształtu wskazówek.
Myślałem, że uda mi się poprzestać tylko na tuńczyku, ale jak się okazało, to musiałem kupić tego drugiego do pary. ;)

:
….......słusznie, lepiej mieć dwa pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Właśnie na szybkiego przejrzałem kilka ostatnich stron wątku dot. MM300 na WUS - rzadko kiedy zdarza się egzemplarz z dobrze ustawionym chapter ringiem. :/ Seiko powoli i systematycznie stacza się pod względem kontroli jakości, a raczej coraz więcej księgowi mają do powiedzenia. W starszych modelach raczej tego nie widziałem. A tu pojawiają się takie kwiatki jak ten chapter ring czy kropka z lumą niewycentrowana. Niby takie drobnostki i błędy są niewielkie, ale z drugiej strony łatwe to zobaczenia i przeszkadzające przy ustawianiu bezela.

:
3 x Unitas

:

:
arecki, damki :twisted:

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2017-07-29, 06:36, w całości zmieniany 1 raz
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Takie dwie beczułki.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Takie małe porównanie.


:
Jednak Halios :)

:
Halios duuuuuuużo fajniejszy.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Halios po raz trzeci :!: :D

Ale chyba faktycznie zbyt duży to on nie jest...

:
Ano nie jest 43mm i małe L2L jedynie to szkło większe i mniejsza luneta.

:
Ale numer... a wyglądały odwrotnie.

Skate or die!
:
W sumie to nie bardzo wiedziałem, gdzie wstawić :)
Bez żadnych konotacji, teorii spiskowych itp. Ale fajny zbieg okoliczności :)

Znalazłem na aukcji.



A to był kiedyś mój :)


:
Brązowa rodzinka w komplecie


Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.