Zdjęcia porównawcze wielkości i wzornictwa zegarków
Odpowiedz do tematu

:
...ten wątek ma na celu, pokazać jak w porównaniu z innym zegarkiem wygląda dany model. Co to się oznacza, to się oznacza, że jeżeli na przykład mamy Seiko Monstera, a chcemy zakupić Seiko Samuraja i nie mamy go gdzie przymierzyć, wtedy tutaj ktoś życzliwy wklei zdjęcie porównawcze tych modeli i już mamy jakiś pogląd sytuacji :cool: .

Kubek
[Usunięty]
:
no widzisz!!!! i jakie towarzyskie nieporozumienie mi wyszło!!!! :) :) dobrze, że zostałem objasniony

: Wielki chińczyk i mała rosjanka
Takie małe porównanie z mojej kolekcji. Tą czajkę moja żona dostała na komunię. Jakby ją wyczyścic i nasmarowac- hulałaby jak gupia. Chwilowo nie hula.
Marina ma 44 mm. Czajka jest wielkości 20stogroszówki :)

:
W całym świecie panuje miniaturyzacja, a w zegarkach nie :razz:

: Re: Wielki chińczyk i mała rosjanka
Korba napisał/a:
Czajka jest wielkości 20stogroszówki :)


Czajka bajer :)
smarować i użytkować (przez żonę :) )

Pozdrawiam
Lastrad
:


takie porównajcie :wink:

:
Metabo ładniejsze :-)

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie. :wink:

:
ładniesze ale kropki indeksów jakieś takie za małe trochę.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
ładniesze ale kropki indeksów jakieś takie za małe trochę.


dlatego świecą podwójnie :lol:

:
Czas by nieco odkurzyć wątek c'nie? Tym bardziej, że szukałem ostatnio właśnie fotek na nadgarstkach dla odmiany.
Zatem - może komuś się przyda. Nadgarstek 19 cm a na nim:

Steinhart Triton


Seiko 6309 mod na 6105


Seiko BFS


Seiko Frankenmonster


Casio G-Shock 5600


Orient Mako


Orient Big Mako


Seiko OM


Seiko BM


Jakiś Orient (nie pomnę modelu) ale bodajże 37 mm średnicy


Seiko SKX007


Seiko SKX031


Seiko SNZH55

:
Dobry zestaw :)
Najbardziej żałuję - teraz mi przypomniałeś - miałem kiedyś pomarańczowego Tritona i puściłem za śmieszne pieniądze :evil: :twisted: a teraz bym ponosił...

:
Ba - pierwszej czwórki już nie ma u mnie, też żałuję że puściłem do ludzi.
Miałem nawet 6309 w dobrym stanie - też poszedł (nadgarstkowej niestety nie mam) a teraz choruję na niego.. ehh człowiek głupi był.
Ten 6309- mod na 6105 u nas na forum u kogoś mieszka! Przynajmniej w rodzinie został.

:
corten - a możesz wrzucić porównawcze fotki SKXa 007, FFFa i Monstera :?: Tzn. takie bardziej klasyczne, z góry, bokiem, itp. :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.