Squale - Włoch ze szwajcarską duszą
Odpowiedz do tematu

Woytec60
[Usunięty]
:
A taki?



To reneder ale zdaje mi się, że koperta trochę inna, koronka, obłości w Squale.
Ten powyżej pachnie mi jakimś ssakiem morskim, bardzo popularnym tu ostatnio ;)
Pewnie też z tej "szwajcarskiej" manufaktury ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2012-06-30, 09:14, w całości zmieniany 2 razy
:
To nie render :P to grafika 2d ;) a zegar całkiem całkiem, choć wskazówkę sekundnika z tyłka wzięli.

_
work in progress
:
Fajne są te Squale, ale po diabła nazwa firmy jest na tarczy 2 razy :roll: :shock: :???:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To coś w rodzaju ich znaku firmowego, jeszcze z czasów, kiedy byli tylko producentem wodoszczelnych kopert, np. do Blancpaina FF.



a poniżej stary model Squale, 50 Atmos, dokładnie z takim samym znaczkiem na tarczy



W tej samej kopercie można też spotkać zegarki brandowane inną marką, np.



Były one również użyte w Heuer Spirotechnique, Auricoste Spirotechnique i Blancpain Fifty Fathoms :grin:

:






:facepalm:

http://www.gnomonwatches....d=1238&did=1809

Limitka 10szt.

I jeszcze raz: :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-09-01, 11:08, w całości zmieniany 1 raz
:
...te diamenty bardzo przydatne są przy zejściu pod wodę, refleksy świetlne, jakie mienią się na bezelu idealnie dają się odczytać. Wystarczy przekręcić bezel w położenie obojętnie jakie i już wiemy kiedy upłynie czas dajmy na to 20 minut

Blaz
[Usunięty]
:
Przygotowują się do limitki kizi? :lol:

:
Maxio napisał/a:
Wystarczy przekręcić bezel w położenie obojętnie jakie i już wiemy kiedy upłynie czas dajmy na to 20 minut

Ciekawe, czy przeszedłby test portkowy :?: :twisted:

:
Piękny... :lol:

...


:facepalm:

:
Ty mnie tu, Tomek, nie wciskaj, że jest piękniejszy zegar niż Gaytonka!!! :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Kto wymyśla takie bzdety :?: :shock: :shock: Czemu to ma służyć w ogóle :shock: :shock: Rozumiem kamienie szlachetne w garniturowcach, zegarkach z wieloma komplikacjami, rozumiem w zegarkach damskich, ale kufa w nurku z naleciałościami vintage :shock: :shock: :roll: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Kto wymyśla takie bzdety :?: :shock: :shock: Czemu to ma służyć w ogóle :shock: :shock: Rozumiem kamienie szlachetne w garniturowcach, zegarkach z wieloma komplikacjami, rozumiem w zegarkach damskich, ale kufa w nurku z naleciałościami vintage :shock: :shock: :roll: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:


Bo too jest Tęczowy Nurek z naleciałościami vintage :smile:

Gb.

Blaz
[Usunięty]
:
Chodzi o to, żeby przy proszonym obiedzie wszyscy z daleka widzieli, że coś ci błyska na przegubie i że bynajmniej nie jest to system dozoru elektronicznego polskiego więziennictwa. :mrgreen:

:
Piękny, wskakuje na wish listę.



:facepalm:

hrg.pl
:
Model Abu Dhabi :mrgreen: Bardzo fajne klasyczne nurki, marzy mi się stara DS3 w podobnym klimacie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.