koniec z azjatycką Mariną M. na WUS - przynajmniej formalnie
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał:


Paneraj odarty z otoczki, zbudowanej marketingowo zaledwie 15 lat temu mniej-więcej, nie istnieje.





no właśnie



ALAMO napisał:


najwaleczniejszej marynarce wojennej świata :wink:




to dodaje tej otoczce marketingowej "smaczku ', nie powiem. :lol: :lol:

jak mawiał mój historyk w liceum o czasach przełomu XIX i XX wieku - armia włoska powstała po to, żeby austro-węgierska miała z kim zwyciężać

:
Nieźle powiedziane... :lol:



Dobra dobra chłopaki... też mam z nich pełną polewke (szczególnie jak sie Dolasa przypomni) ale kilku sukcesów im nie można jednak odmówić...:wink:



Co do "wloskiej armii"... Pamietajmy, że kilkanaście wieków wcześniej byli "Panami Świata" w zasadzie...



U nas wtedy w ziemiankach się pewnie jeszcze pomieszkiwało... :wink:



Pzdr

Spinner

:
Spinner napisał:
Nieźle powiedziane... :lol:



Dobra dobra chłopaki... też mam z nich pełną polewke (szczególnie jak sie Dolasa przypomni) ale kilku sukcesów im nie można jednak odmówić...:wink:



Co do "wloskiej armii"... Pamietajmy, że kilkanaście wieków wcześniej byli "Panami Świata" w zasadzie...



U nas wtedy w ziemiankach się pewnie jeszcze pomieszkiwało... :wink:



Pzdr

Spinner




To jest polewka celowo przesadzona :)

Oczywiście że OP ma osiągniecia, ale sa to osiągnięcia współczesne, robione za pieniądze Richemonta już. Tymczasem, banda naprawde zdeterminowanych kolesi dała by się pokroić za to, by wszyscy zrozumieli czemu za Unitasa zapłacili po kilkanaście tysięcy ... Stąd właśnie afera "MM"... :lol:

:
Wystarczy spojżeć na mojego O&W w środku unitas , w wiekszosci modeli podstawowa eta a ceny od 99Euro za najprostrze przez dużo modeli za 295 Euro po chrono za 600 Euro z VJ 7750

:
Ja wiem, ze to jest przesadzone:-) Podobnie jak ceny OP to najwieksze naciąganie w historii chyba...;-P A wiec znowu - dzieki Ci Boze za Chiny?:wink:



Pzdr

Spinner

:
kiedyś dośc obszernie śledziłem całą tą MODE na OP,

i na zakończenie puściłem sobie wywiad z szefem tejże firmy

i nie moge się oprzeć wrażeniu że ten łysawy gość śmiał się wszystkim

w twarz...

:
Spinner napisał:
Ja wiem, ze to jest przesadzone:-) Podobnie jak ceny OP to najwieksze naciąganie w historii chyba...;-P A wiec znowu - dzieki Ci Boze za Chiny?:wink:



Pzdr

Spinner




Ciekawe gdzie koperty robią :wink: ...

A tak bardziej serio - to mnie w tym najbardzieś śmieszyło zawsze. Zegarek jak zegarek - o ile nie ma się do niego sentymentalnego podejścia - to jest kupka metalu ze szkiełkiem. To wszystko. Dorabianie do tego "papy", uzasadnianie czemu MUSI kosztowac zylion PLN - to jest sztuka sama w sobie. Zajmuje to ostatnio producentom więcej czasu, niż ... same zegarki! I to jest kuriozum!

:
Dział marketingu wewnętrzny plus wielka firma PR z zewnątrz , a to wszystko generuje takie koszty. ile ludzi pracuje nad dorabianiem historii którą ma potem łyknąć konsument. A produkcja zegarków to już działalnośc drugo planowa lub trzecioplnaowa

1) marketing i PR

2) Sprzedaż

3) produkcja

6) innowacyjność

:
Cytat:
ile ludzi pracuje nad dorabianiem historii którą ma potem łyknąć konsument




całe forum paneristi? :twisted:

ciekawe kto wpadł na taki zajebisty pomysł i to stworzył?

:
feleksc napisał:
Cytat:
ile ludzi pracuje nad dorabianiem historii którą ma potem łyknąć konsument




całe forum paneristi? :twisted:

ciekawe kto wpadł na taki zajebisty pomysł i to stworzył?




Sam zegarek to wiadomo kto stworzył :)

Na to masz grupę Riechemont która uznała ze w marce jest potencjał.

I na to masz ludzi którzy uwierzyli że warto za Unitasa dać 20k PLN - i teraz będą tego bronić jak socjalizmu ...

Blaz
[Usunięty]
:
Znalazłem świetną wypowiedź na innym forum niż wus dotyczącą tej sytuacji. Dlaczego bowiem tylko OP ściga homary oparte na swoim wyrobie (bo wiadomo, że chodzi nam o homary, a nie podróbki)? A jak może firma, która zegarki za 200 dolarów sprzedaje trzydzieści razy drożej, nie ścigać homarów, które mają wartość 200 dolarów i są sprzedawane za 200 dolarów?



Innymi słowy: firma, która oparła swój sukces na agresywnym marketingu, bo nie na rozwiązaniach technicznych mechanizmu, musi bronić swojego istnienia właśnie agresywnym marketingiem. Azjaci mówią w tej chwili Paneraiowi: król jest nagi. Może metody Azjatów nie do końca są do przyjęcia, ale król robi wszystko, by widzowie nie dowiedzieli się, że nagi rzeczywiście jest. :D

:
Blaz napisał:
Znalazłem świetną wypowiedź na innym forum niż wus dotyczącą tej sytuacji. Dlaczego bowiem tylko OP ściga homary oparte na swoim wyrobie (bo wiadomo, że chodzi nam o homary, a nie podróbki)? A jak może firma, która zegarki za 200 dolarów sprzedaje trzydzieści razy drożej, nie ścigać homarów, które mają wartość 200 dolarów i są sprzedawane za 200 dolarów?



Innymi słowy: firma, która oparła swój sukces na agresywnym marketingu, bo nie na rozwiązaniach technicznych mechanizmu, musi bronić swojego istnienia właśnie agresywnym marketingiem. Azjaci mówią w tej chwili Paneraiowi: król jest nagi. Może metody Azjatów nie do końca są do przyjęcia, ale król robi wszystko, by widzowie nie dowiedzieli się, że nagi rzeczywiście jest. :D




Wiesz, trochę jednak kombinuje - ośmiodniowiec, plus podobnież własny werk w koncu ...

Ale to jest wszystko wartość dodana - najpierw ożenili tysiącom Paneristi zegarki za $300 po $5000 :lol: Teraz już ich stać na fanaberie :wink:

Żeby było śmieszniej - to inne firmy moim zdaniem też z tego drą łacha. Dla mnie Habring tourbillion w kopercie Radomira to jest ewidentne naplucie w twarz ...

:
Spinner napisał:
Noooo, to super, miło to słyszeć - a zakupiłeś jakiegoś juz dla siebie jakiegoś "niepoprawnego politycznie wynalazka"?:wink:



Pzdr

Spinner




Planuję sprawić sobie Parnisa jako prezent "podchoinkowy", w ostatnim czasie moja white lista zegarków radzieckich zaczęła się kurczyć, znalazłem dojścia do kilku ciekawych modeli i trochę kasy trzeba będzie na nie wyłożyć. Parnis z rezerwą naciągu i niebieskimi wskazówkami będzie za to łowił ze mną karpia w wannie :wink:

:
No to gitara - tylko uważaj na zanurzenia;-)



Pzdr

Spinner

:
Spinner napisał:
No to gitara - tylko uważaj na zanurzenia;-)



Pzdr

Spinner




A powiem ci że nie jest źle - na pewno trzyma wodoszczelność lepiej niż 80% radzieckich dziadków, więc dla Karola będzie to mistrzostwo świata :wink: ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.