Podróbki Atlanticów?
Odpowiedz do tematu

:
Te plastykowe 42mm nawet bojowo wyglądają - póki nie wziąć do ręki :smile:

J.

:
czy tylko mi się wydaje, że ten z drugiego linku kaczora to ten sam co go wielebny wstawił?

:
Albo ten sam, albo z tej samej fabryki (czytaj: garażu, piwnicy itp).

thewickerman88
[Usunięty]
:
Ostatnio pojawiło się sporo tarcz od czarnych worldmasterów, produkowane nie wiadomo gdzie i nie wiadomo przez kogo, podobno potrafią indeksy gubić i są ogólnie do bani, oczywiście co obrotniejsi sprzedawcy już sobie kupili i sprzedają zegareczki z pięknymi "idealnie zachowanymi" tarczami życząc sobie 400-500 zł za sztukę. (nawet na jakimś targu staroci widziałem takiego kombinowanego). Do tego dochodzą zegarki z innymi mechanizmami albo ogólne składaki-mechanizm od jednego, tarcza stara, koperta z 20 lat nowsza niż reszta etc. Chciałem sobie kupić wordlmastera po poszukiwaniach mi trochę przeszło.

:
thewickerman88, kombinują jak konie pod górkę, jak trafią na "łosia" to maja na tym niezły interes, wiele osób ma sentyment do marki i łatwo da się nabrać.

RKR
[Usunięty]
:
Podepnę się. Co kumotrowi myślą link ?
Jakiś dziwny ten werk...

Ostatnio zmieniony przez RKR 2012-01-09, 11:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Dziwny, bo nowy. To jest produkt z lat '90. poza tym jest OK na pierwszy rzut oka.

RKR
[Usunięty]
:
a tarcza wygląda na unitasową (pomijam opis aukcji przez sprzedawcę :) ), czyli werk to eta?

thewickerman88
[Usunięty]
:
Gdzieś w internecie widziałem fajne opracowanie dotyczące worldmasterów,(opisy tarcz, mechanizmów, przekrój przez lata i wszystko po naszemu) o tutaj
http://atlantic.helwecja.com/

:
thewickerman88 napisał/a:
Gdzieś w internecie widziałem fajne opracowanie dotyczące worldmasterów,(opisy tarcz, mechanizmów, przekrój przez lata i wszystko po naszemu) o tutaj
http://atlantic.helwecja.com/


To opracowanie to jest jak Biblia dla wszystkich wielbicieli Atlanticów. :wink:

RKR
[Usunięty]
:
allegro link
17 zuan :mrgreen:

thewickerman88
[Usunięty]
:
RKR napisał/a:
allegro link
17 zuan :mrgreen:


O a tego, albo tez jasnego na tym samym werku widziałem jakiś czas na allegro. Pewnie wraca cyklicznie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.