Poprzedni temat «» Następny temat
Dokąd zmierza KiZiMiZi ...?
Autor Wiadomość
andre
[Usunięty]

 #106  Wysłany: 2009-08-08, 01:01   

Chyba bardziej kierowany ideą ....a zreszta chol.......wie co w kim siedzi.Może w każdym siedzi mały czekista?



;-( Przepraszam za błędy ort.ale wczoraj kilka piwek było i bardzo sie ciesze ze bardziej nie narozrabiałem.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #107  Wysłany: 2009-08-08, 01:03   

Sszwedo - tak.

Felek - oczywiście. Nazwijcie mnie paranoikiem, ale ja serio w sieci na forach/klubach siędzę od ponad dekady. Ja po prostu pewne "myki" znam, i widzę.

Nie wierzę w zbiegi okoliczności. Jeśli ktoś w CHWILĘ po tym jak ja usuwam dowody z serwera - przypuszcza atak, jeśli kontrowersyjne wątki sa pełne wypowiedzi "osób" które są zarejestrowane od 2 lat, i w tm czasie napisały 30 postów, w tym 25 w wątkach "politycznie wrogich" - to sobie sami zestawcie ...

Jakieś "wirtualne byty" zaczęły dymić w "niepoprawnych" wątkach, jednocześnie zacieśniono niby moderację. Za moderowanie wziął się Pan Prezes, tymczasem moje pytanie jako kto się wypowiada, bo jeszcze nie ma wszak nowego regulaminu, wylądowało w koszu (sic.!)..

Dla mnie to był plan i strategia - mieli nadzielać warny "niepoprawnym" by potem albo konta ograniczać/kasować, albo "negocjować"... Felek dostał - a ja po przeczytaniu jego postów z ostatnich 2 tyg po prostu nie wiem za co - czegoś takiego nie widziałem jeszcze NIGDZIE.
 
 
andre
[Usunięty]

 #108  Wysłany: 2009-08-08, 01:18   

Najdziwniejsze jest to ze ja nigdy nie dostałem ostrzezenia.Nabijałem sie z regulaminu ale post wyedytowano i tyle.........a moze nie umiem szukac i mam jakies ?
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #109  Wysłany: 2009-08-08, 01:23   

andre napisał:
Najdziwniejsze jest to ze ja nigdy nie dostałem ostrzezenia.Nabijałem sie z regulaminu ale post wyedytowano i tyle.........a moze nie umiem szukac i mam jakies ?




Widać, jesteś mały podpadziocha :wink: ... Nie to co Felek - RENEGAT, co się ośmiela pkazywać zegarki za 70 zł nowe ...!
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #110  Wysłany: 2009-08-08, 11:20   

Moja reklama zginęła w koszu, chociaż umieszczona była na podforum "zbieraczy złomu" - tak to było? :)
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #111  Wysłany: 2009-08-08, 15:27   

wahin napisał:
Moja reklama zginęła w koszu, chociaż umieszczona była na podforum "zbieraczy złomu" - tak to było? :)
Zniknęła chyba po pół godzinie. Oj, żeby tak modzi na KMZiZ zawsze działali z taką szybkością. :twisted: A co do opiekuna to jest on (są oni) z nami od początku. Niby ich nie ma, ale są. I potem dochodzi do takich kwiatków, cytuję:
Cytat:
"Na waszym nowym forum nie pojawili sie "pretorianie średniego szczebla", "przydupasy" i tp jak raczycie się tam wypowiadać.
Czyli tak: niby pretorianie się tutaj nie pojawili, a mimo to wiedzą co się u nas dzieje. Cud? :shock: :twisted:
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #112  Wysłany: 2009-08-08, 15:42   

eee jak na kizimizi pozamykają sie w podforum stowarzyszenia

to beda pisac tylko tam ,czasem cos w galerii wstrzela jak z pol roku

temu klod najbrzydszy model rolka jaki widziałem ale i tak zachwycacze

sie znalazły :lol:

na ogólnym dalej bedzie mlyn,beda inni a towarzysze powyławiaja tych co chca troche wydac,ktos mądrze napisał :

woda na młyn u sie kreci ,u mnie szlaban nie pisze tam juz pare dni

ot zagladam tylko szkoda nerwów na to zacofanie z paroma fakultetami i stanowiskiem-odpuszczam
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #113  Wysłany: 2009-08-08, 19:32   

feleksc napisał:


to beda pisac tylko tam ,czasem cos w galerii wstrzela jak z pol roku

temu klod najbrzydszy model rolka jaki widziałem ale i tak zachwycacze

sie znalazły :lol:





Bo to Rolek, panie ... Jakby psią kupę owinąć w sreberko i napisać "Rolex" to też pewnie niejeden by na ręku nosił...

Wystarczy zobaczyć na pokazaną ostatnio przez Tessia Davosę. Oczywiście, to jest fajny zegarek i nikt nie pyszczy, bo wykonano go w odpowiedniej odległości od Mont Blance :wink:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #114  Wysłany: 2009-08-16, 19:39   

Nie wiem gdzie to umieścić, więc umieszczę tu. :wink:



Tak sobie popatrzyłem na nasze forum... Pamiętacie co się mówiło o ewentualnym forum zegarków chińskich? A to, że będzie się mówiło tylko i wyłącznie o Marynie. I co się okazuje? Podforum o MM ma najmniej tematów i najmniej wejść. :wink:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #115  Wysłany: 2009-08-16, 20:04   

Ale Parnis ma dużo - a to też bardzo źle, bo nie wolno Chińczykom robić tego samego, co aryjskim nadludziom z Archimede, na przykład :)
 
 
jaro19591
Właściciel Pola Ryżowego
Burak Cukrowy


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2144
Skąd: Sosnowiec
 #116  Wysłany: 2010-02-23, 20:54   Dziwne zwyczaje...

Wczoraj na forum Kizi pojawił się post, w którym jeden ze starych forumowiczów pokazuje zrobioną przez siebie klamre do paska od spodni na wzór panerajowski. Zapytałem, czy mogę odgapić pomysł na swój użytek.
Po kilku minutach zdjęcia zniknęły a po kilku następnych wcięło cały post.
Czy tam to normalne? bo troszku mnie to zdziwiło.
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #117  Wysłany: 2010-02-23, 20:58   

Jak na kizi, to wszystko w porządku :wink: , tam takie pojawiające się i cudownie znikające posty , czy tematy to ostatnio norma.
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #118  Wysłany: 2010-02-23, 20:58   

Jaro, wiem o jaki temat chodzi - to był post jednego ze STARYCH forumowiczów. On tak ma. :D A że znajomym królika jest, to może dużo. Ja bym się nie przejmował - to normalne u znajomych królika kizi właśnie. :wink:
 
 
jaro19591
Właściciel Pola Ryżowego
Burak Cukrowy


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2144
Skąd: Sosnowiec
 #119  Wysłany: 2010-02-23, 21:11   

Nie przejmuję się w ogóle, zdziwiłem się tylko z lekka. Ja osobiście,zamieszczając zdjęcia moich wypocin, oprócz wywołania zdrowej nienawiści mam nadzieję że komuś jakiś szczegół może do czegoś się przydać.
 
 
andre
[Usunięty]

 #120  Wysłany: 2010-02-23, 21:15   

Tam pod dywanem jest tyle pozamiatanych postów że nie dziwota że wierchuszka nie potafi chodzić nie wywracając się co chwilę .Na całe szczęscie wywrotka na dywanie jest mniej bolesna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum