Brudna Molly
Odpowiedz do tematu

sylwek
[Usunięty]
:
Stasiu, do mnie najbardziej przemawia prostota tarczy, taka surowa , pasująca do postarzonej reszty.. jakby laik jaki wziął w łapy ten zegarek,to by mógł pomyśleć ,że on conajmniej z I W Ś pochodzi :wink:

:
No to teraz wystawię ją na alledrogo za 42 kawałki. Potem zmajstruję jeszcze z pięć podobnych i kredyt na mieszkanie spłacony :twisted:

:
...Stasiu, o tym, że ten mechanizm w takiej formie mega mi się podoba to już wiesz...a całość wyszłe genialnie. Bardzo jestem na tak.

sylwek
[Usunięty]
:
Stasiu, jeno legendę dorób ,że wiesz ,no .. okopy i te sprawy,, tylko żebuy Ci rodziny starczyło :mrgreen:

:
Stasiu - świetna robota! Bardzo fajnie postarzyłeś i tarczę i kopertę. Masz talenta :)

:
Taki ładny zegarek sponiewierał ...

Blaz
[Usunięty]
:
Ale masz toksyczny pot. :shock: :lol:

:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
to jedyne na co mnie w tej chwili stać...

Skate or die!
:
Świetny :shock: :shock:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Stasiu .. "Tej daj mi go " nie działa ?
Świetna w moim stylu

:
Zarąbisty :)

Mam Twojego pół szczurka mini fiddy i to był za!@#$sty pomysł żeby go podkupić :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
:mrgreen: W zasadzie, to go uratowałeś, bo niechybnie skończył by jak Molly :twisted: :lol:

:
To zadna tam militarna historia.... akwarystyczna IMHO - Molly, to przeciesz wypisz wymaluj potocznie po angielsku zwana - molinezja jest :roll: :idea: :idea: :idea:


.
.
.
.
.
Patryk - szacunek, szacunek :wink: :wink: :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Stasiu wyszedł bombastycznie :grin:

:
Stasiu,
Mówisz o tym?
http://stachstraps.blogsp...-377-strap.html

Bo mam dwie Twoje :)

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.