Seiko1, Seiko2 czy Christopher Ward ?
Odpowiedz do tematu

:
Bierz Krzyśka, fajny jest. 1 - mała, w 2 na bezelu za dużo się dzieje.

:
Ja stawiam na SARB017 - Ward ciekawy, ale godzinowa wskazówka jakoś mi nie leży w nim, a 1 jest rewelacyjna.

:
...Kto jemu tę wskazówkę godzinową zrobił, temu Wardu...
:neutral:


Głos na SARB061

:
hehe.... fajnie... wszystkie idą łeb w łeb....
Ja optuję oczywiście za Krzyśkiem chodź zgadzam się z tym, że ze wskazówkami nieco przesadzili. Wygląda to zbyt delikatnie, a wręcz nieco dziewczyńsko. To jedyna rzecz, która powoduje, że jeszcze go nie kliknąłem (no... oprócz wysokiego kursu funta jeszcze ;-) ).

Edyta... ale teraz tak patrzę, że wskazówka godzinowa w tym pierwszym Sejkaczu równie ciulowa jest. W sumie na tę samą modłę.

Tak więc dla mnie kolejność jest taka:
nr 1 - ward (mimo wszystko)
nr 2 - seiko nr 3
nr 3 - seiko nr 1

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2011-10-19, 15:51, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
Segoy napisał/a:

Edyta... ale teraz tak patrzę, że wskazówka godzinowa w tym pierwszym Sejkaczu równie ciulowa jest. W sumie na tę samą modłę.


Czas się zgłosić do okulisty :twisted: !!!



.

Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-10-19, 16:36, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
waldii
[Usunięty]
:
Karolewskiej napisał/a:
Waldi, a to ty go miales na bazarku, czy ty kupiles? :D

?


Się dużo czytało i różne głupstwa popełniało ale przyszło otrzeźwienie :grin:

Póki co oferta wstrzymana ale dziwię się ,że w ankiecie prowadził bo zainteresowanie nim było mierne żeby nie napisać żadne.

Na ręce leży mniej więcej jak skx obecnie mam na bransolecie jak chcesz mogę wrzucić jakieś zdjęcia.
Ale na tym nato podoba mi się najbardziej :cool: .




:
jak bedziesz wrzucal takie foty to dzisiaj do Japonii pojade ;p

Blaz
[Usunięty]
:
Waldii - CCC. :mrgreen:

Ja to Seiko chciałem kupić, ale akurat się z nim rozminąłem. :mrgreen:

:
Jak dla mnie oba Seiko pokonują Warda ale Seiko nr jest miszczem na ich tle.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Mnie osobiscie bardziej podobuje się CW :razz: choć Seiko nr.2 tez dobre

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
waldii
[Usunięty]
:
Kilka fotek na szybko









Fotka stara ale widać jak tarcza ładnie przyjmuje poranne zimowe słoneczko :grin:



Czego na zdjęciach nie zobaczysz to ,że bezel nie klika tylko kręci się z odpowiednim oporem w obu kierunkach.

Ps:Mimo wszystko bierz CW jest rewelacyjny :wink:

:
mimo, ze wole paski to ten na branzo mi sie tez podoba :D

dzieki Waldii za fotki

:
czy seiko bije warda czy nie bije ale seiko to seiko.... siakieś takieś pospolite.... ktoś spojrzy, powie "o fajny zegarek... a co to? A..... seiko...."
A na warda spojrzy i będzie tak: "wow! jaki fajny zegar! co to, omega? Nie? Christopher Ward? O! Nie znam tej marki... ale świetnie zegarek wykonany... powiedz mi o nim coś więcej, gdzie takie sprzedają?, za ile? To szwajcarski zegarek? Kurczę, ja też chcę taki!"

:mrgreen: :twisted: :twisted: :wink:

Segoy
:
Zdecydowanie nr.1, piękny zegar i jest numero uno na mojej liście życzeń!

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Segoy napisał/a:
czy seiko bije warda czy nie bije ale seiko to seiko.... siakieś takieś pospolite.... ktoś spojrzy, powie "o fajny zegarek... a co to? A..... seiko...."
A na warda spojrzy i będzie tak: "wow! jaki fajny zegar! co to, omega? Nie? Christopher Ward? O! Nie znam tej marki... ale świetnie zegarek wykonany... powiedz mi o nim coś więcej, gdzie takie sprzedają?, za ile? To szwajcarski zegarek? Kurczę, ja też chcę taki!"

:mrgreen: :twisted: :twisted: :wink:


W skrócie: "Co to? Polski? Łee, na chińskim werku? Zgłupiałeś"
A to PZL-ka, której twórcy przegięli i jak prowadzę samochód to muszę uważać, bo zbyt pochłania moją uwagę. :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.