"Coś" do 1500zł
Odpowiedz do tematu

Woytec60
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
może jeszcze uda się dil z DB :razz: wczoraj znowu pojawiły się w ShopNBC :wink:


Wczoraj?
Dziś wersja a niebieskimi cyframi jest "sold out".

:
Iks1984 napisał/a:
Magretka mi się inna podoba, ale nie powiem jaka, żeby nie podpaść :twisted: :mrgreen:


Lekko ponad budżet, ale nie krępuj się - obronimy :mrgreen:

KLIK



Więcej ładnych fotek --> KLIK

Choć mi zdecydowanie bardziej podoba się Regattare.

:
No i tego się, Tomuś, trzymaj i nie mąć w głowie zagubionym... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
maciek
[Usunięty]
:
taka Magretka szybko się znudzi, daję głowę... :twisted:

:
Woytec60 napisał/a:
Iks1984 napisał/a:
może jeszcze uda się dil z DB :razz: wczoraj znowu pojawiły się w ShopNBC :wink:


Wczoraj?
Dziś wersja a niebieskimi cyframi jest "sold out".


Teraz są znowu dostępne :???: Coś kombinują, ale może już się zdążył kliknąć ten mój :razz:

A co do Magretki i Bowa, jakbym kupił, to bym i tak nie pokazał :mrgreen: :twisted: Chyba, że bym kupił od Bowa of koz :razz: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No dobra... Dawaj te 1,5k... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
czekam narazie na info od mojego człowieka w Filadelfi :razz: A tak BTW odnowiłem kontakt z kolegą w USA i pojawiło się nagle tyyyle możliwości i opcji kupna fajnych zegarków, a może i oszczędzenia kilku złotych :grin:

edit: a co myślicie o tym? Jakąś wzmiankę na forum czytałem, ale może coś więcej - warte to swojej ceny??


Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-10-17, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Kojarzy mi się, że Tomek o nim pisał...
A może Blazu... :roll:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Tomek. :wink:

:
Bombfroga nie kupisz bo limitka wyczerpana :sad: Może będzie wznowienie, ale to nic pewnego. Btw to producent europejski, zegarki są wysyłane z Niemiec. Strona producenta --> http://www.bombfrog.com/index.html

Podobno b. fajny zegarek, linka do recki na WUS --> KLIK (sporo zdjęć), linka do tematu na naszym forum --> KLIK

:
jest jeden (nówka) wersja z żabką na WUS :razz: (Przynajmniej wczoraj był)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dolicz 23 procent Vat'u z przesylka po kursie dolara :evil: :evil: - mnie wlasnie domierzyli 50 USD do Glebokiego Blekitu :evil: :evil:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Iks1984 napisał/a:
jest jeden (nówka) wersja z żabką na WUS :razz: (Przynajmniej wczoraj był)

A to nie bedlam sprzedaje? :grin:

:
bedlam, ale pisze, że "like new" :razz:

Fazi64 napisał/a:
Dolicz 23 procent Vat'u z przesylka po kursie dolara :evil: :evil: - mnie wlasnie domierzyli 50 USD do Glebokiego Blekitu :evil: :evil:


EDYTA MORDERATORA: Urząd Celny też nas, być może, czyta. Takie rzeczy na PW :twisted: Ze śpiewem na ustach oddajemy Ojczyźnie, co jej się należy, c'nie?

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-10-18, 13:15, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
bedlam dba o zegarki, troszkę korespondowaliśmy ze sobą. Jeśli od niego i pisze "like new" to znaczy, że tak jest. Tylko szip z Australii.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.