"Coś" do 1500zł
Odpowiedz do tematu

: "Coś" do 1500zł
Może coś podpowiecie, bo ja już mam mętlik. Szukam czegoś fajnego, co dorówna pod względem fun factora Boschettowi i przez to zagości na dłużej. Chciałbym wydać maksymalnie 1500zł, ale wolałbym się zmieścić w 1200zł. Wstępnie zdecydowałem się na takie Deep Blue:




...ale może nie udać się nabyć w dobrej cenie w USA, potrzebuję więc planu awaryjnego :mrgreen:

Najchętniej widziałbym jakiś fajny odważnik, jednak w tej cenie raczej nic z butikowców nie dostanę, więc proponujcie wszystko co wam przyjdzie do głowy, mile widziany rozmiar ~44mm, mile widziane PVD. :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984, uzbroić się w cierpliwość i polować na WUS. W tej cenie wybór jest już spory. Benarus, Helson, Lum Tec ... Chyba, że zależy Ci na nówce.

:
Jak na złość teraz nic interesującego nie ma, a jeszcze kilka dni temu mogłem wybrać z 5-6 sztuk, CONUS to też nie problem bo mam człowieka w USA który zadeklarował pomoc. :razz: Nosi mnie po prostu i zastanawiam się czy nie kliknąć tego DB z WatchObsession :mrgreen: :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
U Benarusa pokazały się Megalodony II i Moray'e III - poczekaj, zaraz się będą wyprzedawać, żeby je kupić :mrgreen:

:
może jeszcze uda się dil z DB :razz: wczoraj znowu pojawiły się w ShopNBC :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tomek napisał/a:
U Benarusa pokazały się Megalodony II


o to, to :grin:
pomijając, że zegar jest wielkości budzika :wink: i że napędza go tandETA (jakby nie mogli użyć o niebo lepszej pod względem konstrukcji i materiałów Miyoty 9015, ale amerykany muszą mieć kłalite :???: ) to wzornictwo Megalodona wywala z kapci :!: Najpardziej podoba mi się Megalodon 2 z żółtą tarczą - rewelacja :!: :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
i co żadnych propozycji?? :neutral: :???: :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Kup se Helsona Skindivera :mrgreen: .


Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-10-17, 14:14, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Seiko Sumo.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ja nie bede oryginalny :roll: - Red Sea Holystone :razz: (lub SixPounder) :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi64, to poza budżetem, nawet używka :mrgreen:

Moja propozycja: Preorder z Holandii, bez cła :idea:



Sporo fotek --> TUTAJ KLIK .

Też myślę :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-10-17, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
:
No tak - kurs ciagle bije w leb... :evil:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Magretka mi się inna podoba, ale nie powiem jaka, żeby nie podpaść :twisted: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
Iksu, kup fajną pilotkę, a za resztę jedź się na weeked wyluzuj. :mrgreen:

:
Iksu, a w ryło aby nie chcesz...
Tak pytam, profilaktycznie, abyś miał czas się ogarnąć...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.