Naszywki
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Naszywki
Dobra kumotry, otwieram temat o naszywkach.

Na razie będziemy dyskutować o szczegółach zamówienia, a potem zrobimy listę. Chodzi o te naszywki:



Naszywka z nicią fluoroscencyjną ma wymiar 84x44mm. Można zamówić trochę mniejszą. Sama naszywka może być z rzepem lub bez rzepa. KOLORY TŁA to granat, ciemny szary oraz czarny. KOLOR RAMKI dowolny. Cena naszywki w tym wymiarze to 6 PLN, z rzepem 7 PLN.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-11-21, 20:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie, nie, nie...
Bluzy z naszywką świecącą chcemy!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
O czym tu dyskutować.
Bierem oba rodzaje, towarzycho się zapisuje na jeden rodzaj, albo na oba i szlus.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Blaz
[Usunięty]
:
Poczekajta, bo zapomniałem!

Ta większa kosztuje 9 zł z rzepem. I może być dowolne tło, ale nie może być z nicią fluoroscencyjną. Taki dziwny układ. Z fluoroscencyjną tylko małe rozmiary. Nie wiem z czego to wynika.

:
Jak fluor po praniu? może ktoś wie, bo jak nędznie to może od razu na rzepie ją zostawić bez możliwości wyboru (tak żeby nie mącić)

Blaz
[Usunięty]
:
Nic się nie stanie. Widziałem paracord robiony z takich nici. :wink:

:
jak na następnym zlocie jakieś zwłoki się zagubią, albo co gorsza przejdą w stan bilokacji to po świecącej naszywce będzie łatwiej je zlokalizować :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
A czy są jakieś limity zamówień? Jeżeli nie to zapisy, tylko szybko

Blaz
[Usunięty]
:
Nie ma żadnych limitów. Zbieramy zamówienie. Każdy określa jaki kolor tła i ramki, jaki napis. Robię zamówienie, pewnie z tydzień potrwa zrobienie. A potem wysyłam indywidualnie do każdego. :wink:

:
Będzie oddzielny temat na zapisy? Czy walimy z miejsca jak leci?

:
Blaz napisał/a:
Każdy określa jaki kolor tła i ramki, jaki napis. :wink:


Bląd, teraz się burdel i wydziwianie zacznie :twisted:

Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-10-11, 23:06, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
A czy można zamówić z zupełnie innymi napisami niż na tych co przedstawiłeś? Bo ja bym chciał nazwę swojej firmy na taką kurtkę wojskową...

hrg.pl
:
A ja chce takie jak te na samej górze :mrgreen:

:
split napisał/a:
A czy można zamówić z zupełnie innymi napisami niż na tych co przedstawiłeś? Bo ja bym chciał nazwę swojej firmy na taką kurtkę wojskową...


A nie mówiłem :twisted: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Zaczeło się :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.