Naszywki
Odpowiedz do tematu

:
Teraz to się zaczną igrzyska z modzeniem, wybieraniem i kombinowaniem :lol:

:
Wchodzę w to :!:
Są zajebongo :grin:

:
...jedną i drugą przytulę

:
Pytam, bo i tak przecież każdy będzie zmieniać napisy, żeby nanieść swój nick... To chyba logiczne, czy zamawiacie wszyscy z nickiem Blaz?

hrg.pl
:
Łukasz, a da rade zrobić z naszym forumowym logo?
Takim jak naklejki?

Tak czy siak, ja wchodzę w temat.

:
A ja sie juz wk******łem na was i już nie chcę, tak samo jak tych nowych koszulek.
Trzeba było wybrac jeden wzór i kolor, przedstawić bandzie i robic zapisy :evil: .
A teraz czeka nas miesiąc smętnego pierdololo i wydziwiania :evil: !

Bierzta przykład z Grzesia i naklejek.
Wziął zrobil jeden wzór dwa kolory do wyboru, bierzta i jedzta i wszyscy zadowoleni.
A teraz tu sie zacznie jakaś surrealistyczna batalia z wyborem kolorów wzorków obszyć tła i wuj wie jeszcze czego :evil: :evil: :evil: :evil: :???:

Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-10-12, 00:20, w całości zmieniany 3 razy
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Dobra, ja się nie będę wcinał, poproszę Blaza o adres gdzie to robi, żeby mieć sprawdzone miejse i sam sobie zamówię co tam chcę.

hrg.pl
:
chomior napisał/a:
A ja sie juz wk******łem na was i już nie chcę, tak samo jak tych nowych koszulek.
Trzeba było wybrac jeden wzór i kolor, przedstawić bandzie i robic zapisy :evil: .
A teraz czeka nas miesiąc smętnego pierdololo i wydziwiania :evil: !


Ho-ho, smutne doswiadczenia z knives zostawiaja glebokie rany na dlugo... Czy tez "zly dotyk boli cale zycie", albo jak tam to bylo... :razz:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
...jestem tego samego zdania co Chomik. Te naszywki są w stylu militarnym, i raczej do sweterka się nie da tego przyczepić. Kolory, które są pokazane przez Blaz'a są bardzo w porządku, i w tym właśnie kolorze powinny być zrobione. Nie wyobrażam sobie takiej naszywki z zielonojaskrawym tłem i fioletowym napisem. Zróbmy takie w kolorze khaki, i czarne i będzie malinowo.

:
rybak napisał/a:

Ho-ho, smutne doswiadczenia z knives zostawiaja glebokie rany na dlugo... Czy tez "zly dotyk boli cale zycie", albo jak tam to bylo... :razz:


A nie, bo to doświadczenia z przedostatniego wyboru koszulek tutaj.

split napisał/a:
Dobra, ja się nie będę wcinał, poproszę Blaza o adres gdzie to robi, żeby mieć sprawdzone miejse i sam sobie zamówię co tam chcę.


I ten pan właśnie zarobił na bardzo dobrą książke na kolejnym zlocie.

Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-10-12, 00:19, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Macie rację , ja nie kupiłem koszulki , bo już na wstępie wybór mnie powalił ..
1 - 2 , góra ale to już naprawdę maksymalnie 3 do wyboru i koniec a jak się nie widzi to hajda ze dworu .

:
Teraz zaczekamy na Robcia, pewnie będzie chciał brązową z długimi rękawami :razz: :lol:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Maxio napisał/a:
...jedną i drugą przytulę


+1 :mrgreen:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
Blaz
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Łukasz, a da rade zrobić z naszym forumowym logo?


Jest możliwość, ale nie nicią fluoroscencyjną. Tylko jedna firma robi taką nicią i dyktuje warunki. :twisted: :mrgreen:

Widzę, że rzeczywiście jest problem...

Wiadomo, że przy zamawianiu każdy indywidualnie ustali swój napis, bo tylu klonów Blaza to bym nie zniósł. :twisted: :mrgreen: Co do koloru - to rzeczywiście uznać arbitralnie, że czarne tło w przypadku jednej naszywki i oliwkowe z czarnym napisem w przypadku drugiej i kto się zapisuje?

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-10-12, 08:32, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.