GHOSTDOG - co z nim?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: GHOSTDOG - co z nim?
Koledzy proszę o pomoc.
Kupiłem od Ghostdog'a tarcze i wskazówki do maryny na bazarku za 50zł. Kasę wpłaciłem w niedziele w ubiegłym tygodniu. W środę otrzymałem ostatnią wiadomość, że wysłał we wtorek. Dziś mija kolejny dzień tarczy nie ma, kontaktu zero mimo, iż wypowiada się na forum - co robić?

Wojtek

Ostatnio zmieniony przez w_kaczmarek 2011-09-29, 12:35, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Wojtek
olek
[Usunięty]
:
spokojnie, może pw do niego nie dochodzą. Robiłem z nim interesy;) i to uczciwa osoba.

:
Jak się odezwie w jakimś temacie to go poproś o kontakt, pewnie jest tak jak Olek mówi.

:
bez nerwów, ja też czasami przez parę dni nie mam czasu na foruma...
a jeśli wysłał we wtorek ale wieczorem, to wiesz, ale dziś jest dopiero czwartek.
jutro powinieneś to dostać, choć też bym się nie zdziwił, jakby przyszło w poniedziałek.
bez nerw - 50 zł to też nie majątek- dla takiej kasy nie robiłby sobie siary chyba... poczekaj spokojnie aż się odezwie.

Skate or die!
:
Robiłem też z Kumotrem jakieś "szacher-macher".
Nie było problemów z Jego strony.

Poczekaj chwilę, nie sądzę, żeby chciał Cię oszukać.

:
Zdaje się obronił magazynierkę ostatnio więc może zapił i stąd brak kontaktu z osobą ;)
A serio to porządny chłopak i napewno problem ma podłoże techniczne - albo coś z PM, albo PP dała ciała.

Blaz
[Usunięty]
:
Ghostdog jest spoko chłopak. Podejrzewam, że po obronieniu magisterki gdzieś wyjechał. :wink:

:
Albo nie ma siły się podnieść ;-)

maciek
[Usunięty]
:
ewentulnie podnosi się, ale nie do końca. :mrgreen:

:
Panowie jestem i żyje oprócz obrony miałem jeszcze jeden egzamin remont w domu no i jakoś tak mało czasu było dla forum :wink:

Co do kumotra w_kaczmarek tak jak pisałem w PW tarcza leci i mam nadzieje, że doleci :) Poszło samym priorytetem więc miejmy nadzieje, że w końcu dojdzie :smile:

Dzięki chłopaki za poświadczenie miło coś takiego czytać :grin:

:
No i git - dobrze, że jesteś znów z nami :-)

:
Ghostdog - flaszka się należy do uiszczenia na zlocie...

uuuupppppsssss, to na pw miało być...
No trudno, wszyscy wiedzą, że my są korupcyjni :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ghostdog - dziękuję za PW!

Tarczy jeszcze nie ma ale już mi lepiej :mrgreen:

Wojtek

Pozdrawiam
Wojtek
:
Dziś po trzech tygodniach oczekiwania dotarła tarcza. Temat można skasować. Dziękuję. Niech to będzie przestroga dla wszystkich wysyłających listy niepolecone - nie warto oszczędzać dwóch złotych - czas to pieniądz :roll:

Wojtek

Pozdrawiam
Wojtek
:
Tiaaa.. pamiętam jak list zwykły z Sosnowca do Sosnowca szedł ponad tydzien :twisted: Dobrze, ze twój się znalazł!

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-10-13, 12:00, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.