Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
To i ja pokaże nowy paseczek od kumotra Łysego:




Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Bow: pasiorek, że się tak wyrażę, bikiniarski. Jakby jeszcze było warstwy pasiora widać, byłby zegarek "na słoninie" - kij w oko oficjalnym zasadom :mrgreen:
Podobuje mnie się.


A ja za całe 8 zeta sprawiłem sobie taki wynalazek:



Robi to jakaś krajowa firma. W użyciu okazało się lepsze niż Bergeon czy wzorowane na nim chinole.

J.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2011-05-08, 16:50, w całości zmieniany 1 raz
:
BOB MARINO KARENA RUSTICA, 24/24 MM się klikło ..


Czino
[Usunięty]
:
Przyszedł list z republiki, a w nim 24mm i 20mm PVD ;)


:
Materazzi na żółto (nie wiem czemu na fotce w pomarańcz wpadło).


Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Musze kiedys spróbowac sławnego matraca :mrgreen:

Darecki
[Usunięty]
:
Ja też. Myślę, że do Parniego Portuguese będzie pasował :mrgreen:

:
2 razy miałem na ręku i 2 razy to nie było to; nawet jak go skróciłem, jak dla mnie jest za delikatny :neutral:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
chomior napisał/a:
Materazzi na żółto (nie wiem czemu na fotce w pomarańcz wpadło).

Ja tam się nie znam ,ale u mnie żółto :mrgreen:

:
Tomek, fajny ten marino. Też się przymierzam - jednego już mam i jest super. Ciekawe jak się będzie prezentował na żywo, bo te zdjęcia u waccex'a to są kompletnie do luftu.

Segoy
:


Edit:
A w środku było to:










Może nie jest wykończony tak fajnie jak mesh Omegi (widziałem tylko na zdjęciach), ale daje radę. :)

A teraz trzeba iść na pocztę po kolejny nabytek. :twisted:

Ostatnio zmieniony przez machlo 2011-05-12, 15:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Machlo, chciales wlasnie tego zwezanego z "linkami"?

Ta wersja bez ogniw do skracania, ma na calej dlugosci 22mm i przez to jest ladniej wykonczona /nie ma widoczny pocienianych ogniw/. Do tego mi po skroceniu zostalo tylko jedno ogniwo z jednej strony i zapiecie nie bylo centralnie. Odeslalem, bo i tak kliknalem wlasnie ta wersje bez ogniw /pomylil sie/

s.

machlo napisał/a:


Może nie jest wykończony tak fajnie jak mesh Omegi (widziałem tylko na zdjęciach), ale daje radę. :) :

Ostatnio zmieniony przez strix 2011-05-12, 15:45, w całości zmieniany 1 raz
:
No ja właśnie chciałem z ogniwami. Może to lepszy pomysł było wziąć bez ogniw, bo te połączenia ogniw nie wyglądają na mega mocne, tzn. dziurki pod łebki śrubek są niedokładnie wydrążone, przez co śrubki ze sobą słabo się skręcają. Niby się trzyma, ale wolałbym, żeby więcej gwintu chwytało. Wziąłem własnie tę wersję, bo nie chciałem bawić się w docinanie mesha.

Edit:
Zalałem kropelką gwinty i główki śrubek - mam nadzieję, że się nie rozkręci. :smile:

Ostatnio zmieniony przez machlo 2011-05-12, 16:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Segoy napisał/a:
Tomek, fajny ten marino. Też się przymierzam - jednego już mam i jest super. Ciekawe jak się będzie prezentował na żywo, bo te zdjęcia u waccex'a to są kompletnie do luftu.


Moje nie lepsze .. Kilka zdjęć paska, który przyjechał do mnie niedawno ... BOB Marino Karena 24/24 vintage black, podobno z byka ... Ktoś w jakimś wątku prosił o te foty, wcześniej nie miałem czasu ..













Klamra to nabytek od Goodcheapmana, przyszła też kilka dni temu, założona do paska tymczasowo, aczkolwiek niezła ..
Pasek jeszcze nie ma przeznaczenia, kliknięty był omyłkowo, trzeba coś do niego dokupić :grin:

:
Czy on jest taki jakby zamszowy czy się tak tylko na zdjęciach wydaje?
Czy ma taki lekko zielone / khaki przebicia czy to czysta czerń?

Segoy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.