Kalendarz 2012 - burza mózgów
Odpowiedz do tematu

Arek
[Usunięty]
: Kalendarz 2012 - burza mózgów
Słuchajta, bo tak mi przyszło do głowy. A może zamiast wstawiać nasze artystyczne zdjęcia zegarków ze zwierzętami, wsadzonych w imadło, zanurzonych w sedesie, lub zrobionych jak moje w ciekawych miejscach (polecam :mrgreen: ) zróbmy kalendarz z 12-ma zegarkami obfoconymi w takiej konwencji:


Tzn. zdjęcia mniej artystyczne, ale prezentujące zegarki dokładnie obfocone z każdej strony.

Ostatnio zmieniony przez 2012-02-12, 09:58, w całości zmieniany 3 razy
:
Arek mamy zrobic kalendarz, a nie katalog :P

:
Mnie też się wydaje, że lepiej zdjęcia takie "artystyczne"

Blaz
[Usunięty]
:
+1

Takie nagromadzenie zdjęć jest za mało czytelne...

:
Ale pomysł Arka mógłby być a takiej opcji co by zrobić za zgodą autorów jakąś
"przewijaną" galerię na bazie najlepszych fotek z np. Fotoplastikonu, sam wielu z dawnych czasów nie widziałem a tak to by się przewijało i można by się poślinić do ładnych fotek nie grzebiąc temat po temacie.

Co do kalendarza to opcja dotychczasowa mi pasuje, nie katalog a ładne foty, howgh!

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
pomyslownik napisał/a:
"przewijaną" galerię na bazie najlepszych fotek z np. Fotoplastikonu

mógłbyś rozwinąć? Bo mnie zaintrygowało....

:
Santino, tak sobie kumam -

otóż nie wiem jak Wy ale jak widzę fajna fotkę na forum to odruchowo prawy przycisk myszy - zapisz jako i katalog Zegarki Foty Best. Ale całego forum nie sposób ogarnąć, tym bardziej świetnych fotek, a przyznajmy po za posiadaniem zegarków 9których wszystkich nikt nigdy nie posiądzie) miło się je ogląda, tym bardziej na fajnych fotkach.

W chwili obecnej takie zadanie spełniają okazjonalnie konkursy, np. na najlepsze zdjęcie PZL'ki, ale można by założyć jedna galerię/watek w fotoplastikonie ale jakoś to rozwiązać technicznie żeby nie psuć go postami, to tak jak u Hansa, oglądam super fotki i potem trzy strony spamerki.

Do takiej zbiorczej galerii można by w teorii zrobić jakieś filtry - Ruski, Chińczyki, Vintage, Inne i każdy wrzuca tam fajne fotki, ofkoz, własnych zegarków, własne fotki. W efekcie mamy unikalną galerię, a przyznajmy że paru z talentem do fotek też tu mamy.

przewijana bo np. szybko sie generuje flash'a czy inne webowe galerie ze zbioru, pod subdomeną np. http://galeria.chinawatches.pl

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
Mnie się koncepcja podoba.
Nie wiem, jak to technicznie by miało być zrobione, ale pomysł fajny.
Jestem za!

Blaz
[Usunięty]
:
O koncepcji kalendarza/galerii proszę rozmawiać w tym wątku. :wink:

:
Dodatkowa "Galeria" - świetny pomysł. Tylko taka, jak na WUS DWF - same fotki, ZERO szpamu. Może być tematyczna, np temat "Parnis" i tam dodatkowo wklejamy swoje foty tego zegarka ..
Fotoplastykon oczywiście zostaje i tam szpamujemy .. :mrgreen:

:
W sumie taka galeria z samymi zdjęciami byłaby fajna! dodatkowo żeby użytkownicy oprócz wklejonego zdjęcia dołączali link do fotki w większej rozdzielczości - byłoby miło i byłoby z czego zaczerpnąć jeśli ktoś miałby ochotę!

:
Proponuję zajrzeć TUTAJ , jak to jest zorganizowane. Zbiór fotek diverów, ułożony markami, ułatwia wyszukiwanie zdjęć interesujących nas zegarków bez przekopywania się przez tony szpamu.
Ale likwidacji Fotoplastykonu mówię stanowcze NIE.
Paruffkowym skrytożercom również :wink:

:
Spoko, Tomek, mam musztardę ;) :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ja popieram Tomka.
Dodatkowa galeria - TAK
Ale fotoplastykono-szpamernia też niech zostanie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.