Wybaczcie lamerskie pytanie
Odpowiedz do tematu

: Wybaczcie lamerskie pytanie
Jak na forum sprawdzić szybko swoje posty? Czyli coś na zasadzie "my content"? Się nie mogę odnaleźć... Na razie wymyśliłem przez "szukaj" i "użytkownik" :oops:

:
Jak wejdziesz w swój profil, to masz tam "wszystkie posty".

:
prostszego sposobu niema .

:
Nie wiem jak u Was, ale u mnie na stronie głównej z prawej strony jest napisane:
''zobacz swoje posty'' :smile:

:
zgadza się , to skrót do tego z profilu , to samo

:
wielebny napisał/a:
Nie wiem jak u Was, ale u mnie na stronie głównej z prawej strony jest napisane:
''zobacz swoje posty'' :smile:

Kur.... wiedziałem, że wstydzior będzie... ale że aż tak? W przyszłym tygodniu idę do okulisty :oops: :oops: :oops:

:
boldy, spoko, temat jest rozwojowy, dopiero 6 postów, przewiduję jeszcze sporo szpamerki .. :wink: :grin:

:
Tomek napisał/a:
boldy, spoko, temat jest rozwojowy, dopiero 6 postów, przewiduję jeszcze sporo szpamerki .. :wink: :grin:

Tomek no nie mogę Cię zawieść :mrgreen:
Cytat:
Jak wejdziesz w swój profil, to masz tam "wszystkie posty".

A u mnie tego nie ma :mrgreen:

:
Jak nie ma, jak jest :mrgreen:

:
Że niby gdzie są te wszystkie posty u góry???

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
z prawej strony tam na górze głównej strony

:
Prawa strona to ta co jest prawa ręką i jak trzymasz ręce przed sobą to kciuk jest od środka :razz: :mrgreen: :wink:

:
Nie Sylwek! prawa ręka to jest ta co jak śpisz na brzuchu to jest od ściany :mrgreen:

:
Od której ściany prawej czy lewej, bo jak od prawej to....kciuk jest od środka :mrgreen:

:
Svedos napisał/a:
Prawa strona to ta co jest prawa ręką i jak trzymasz ręce przed sobą to kciuk jest od środka :razz: :mrgreen: :wink:

A nieprawda, ta jest lewa :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.