Jaki zegarek po zwrocie Recona 5 ?
Odpowiedz do tematu

:
Recon 5 odplynal wlasnie w sina dal... do Portugalii - teraz tylko czekac na zwrot kasy i...

pisar napisał/a:
Nie kupować co chwilę zegarka...doskładać i kupić coś na konkretniejszym wypasie : ]

Piotr - wierz mi, ze to jest mocno przeze mnie rozpatrywana opcja...


And the winner would be :?: :?: ....
Ja juz wiem :razz: :razz: :razz: :razz:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2011-09-13, 10:37, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
maciek
[Usunięty]
:
Fazi64 napisał/a:

And the winner would be :?: :?: ....
Ja juz wiem :razz: :razz: :razz: :razz:


MQJ :mrgreen:

:
pisar napisał/a:
Nie kupować co chwilę zegarka...doskładać i kupić coś na konkretniejszym wypasie : ]

Pisar ty to chyba Szkolną Kasę Oszczędności założysz :D :P :)

:
Fazi64, - nie czekaj a klikaj a nie ludziskom smaka robisz! Kasa zwrócona będzie więc kupuj bo i tak sobie znając szczęście poczekasz :twisted: I mam nadzieje, że to Steinhart :mrgreen:

:
Rudolf napisał/a:
pisar napisał/a:
Nie kupować co chwilę zegarka...doskładać i kupić coś na konkretniejszym wypasie : ]

Pisar ty to chyba Szkolną Kasę Oszczędności założysz :D :P :)


A wiesz, że kiedyś w takowej byłem i osiągałem b.dobre wyniki...zostało do dziś : )


Fazi: co chwilę coś kupujesz. Daj po hamulcach, kup kozaka a zobaczysz, że było warto. Jeden dobry zegarek cieszy bardziej niż 10 niskobudżetowców :P : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
maciek
[Usunięty]
:
pisar napisał/a:


Fazi: co chwilę coś kupujesz. Daj po hamulcach, kup kozaka a zobaczysz, że było warto. Jeden dobry zegarek cieszy bardziej niż 10 niskobudżetowców :P : )


... a potem się opatrzy i tak samo jak te 10x tańsze kurzy się w pudełku. :wink:

:
matyr napisał/a:
pisar napisał/a:


Fazi: co chwilę coś kupujesz. Daj po hamulcach, kup kozaka a zobaczysz, że było warto. Jeden dobry zegarek cieszy bardziej niż 10 niskobudżetowców :P : )


... a potem się opatrzy i tak samo jak te 10x tańsze kurzy się w pudełku. :wink:


Czyli to nie była dobra decyzja...jak kupisz "prawdziwą miłość" to takiej opcji nie ma.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
maciek
[Usunięty]
:
pisar napisał/a:

Czyli to nie była dobra decyzja...jak kupisz "prawdziwą miłość" to takiej opcji nie ma.


...czy ja wiem... :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Ty Pisar też już mówiłeś, że DA36 to już forever. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Ty Pisar też już mówiłeś, że DA36 to już forever. :mrgreen:


Bo tak jest. nie porzuciłem Da36...wymieniłem na model wyżej. Dalej jestem wierny Damasko.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
maciek
[Usunięty]
:
pisar napisał/a:

Bo tak jest. nie porzuciłem Da36...wymieniłem na model wyżej. Dalej jestem wierny Damasko.


łeee, tak to można zawsze powiedzieć. Dalej jestem wierny nurkom. :mrgreen:

:
Skad takie stwierdzenie :?: :?: Juz nie pamietam, kiedy cos ostatnio zanabylem :evil: :evil:
Recon5 i RedSea Holystone to byly rzeczy przedplacone daaaawno i teraz pierwszy splynal Prometheus, a na dniach dojdzie ten drugi (i tu mam nadzieje sie nie zawiezc)...
A kase chyba rzeczywiscie przytrzymam na koncie i po dozbieraniu zakupie swojego Graala (la,la,la) :idea: :idea: - ale o tym ci....., zeby nie zapeszac...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Blaz
[Usunięty]
:
pisar napisał/a:
Blaz napisał/a:
Ty Pisar też już mówiłeś, że DA36 to już forever. :mrgreen:


Bo tak jest. nie porzuciłem Da36...wymieniłem na model wyżej. Dalej jestem wierny Damasko.


No to nie mów, że jak się zbiera długo na jeden to na pewno ten jeden na długo zostanie. Może być tak, że u kogoś zostanie na znacznie dłużej zegarek kupiony pod wpływem impulsu i do tego bardzo tani. Reguł nie ma. :grin:

:
Pewnie, że nie ma reguły.
U mnie np. na zawsze zostanie MQJ...

maciek
[Usunięty]
:
o właśnie, a u mnie s'squre. Przecież nie sprzedam go za 50 zl. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.