Orient CFD0E002W vs CFD0F004W
Odpowiedz do tematu

Woytec60
[Usunięty]
:
Z szafirem.
Są ceny w linkach.

:
Czarna wersja mi nie podchodzi ale ta z kremową tarczą hmmm bardzo ciekawa. Ciężki wybór, jednak różnica w cenie między CFF0E002W spora. W cenie +-300 EURO mam już kilka innych ciekawy zegarków.
Nie ukrywam, że cena CFD0E002W była dużym plusem. Poszukam jeszcze trochę, może gdzieś znajdę go w dobrej cenie. :???:

:
jslanina napisał/a:
Czarna wersja mi nie podchodzi ale ta z kremową tarczą hmmm bardzo ciekawa. Ciężki wybór, jednak różnica w cenie między CFF0E002W spora. W cenie +-300 EURO mam już kilka innych ciekawy zegarków.
Nie ukrywam, że cena CFD0E002W była dużym plusem. Poszukam jeszcze trochę, może gdzieś znajdę go w dobrej cenie. :???:


300 euro???

Na orientuhren.de byly po 199 jakis czas temu.

Pisz do czlowieka i bedzie dobrze ;) tak jak wspomnialem wyzej.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Niestety, Oriencik w wybranej wersji jest niedostępny :cry: Z tego powodu nastąpi realizacja kolejnej pozycji z listy :twisted: Oczywiście poszukiwania Orienta nadal będą prowadzone...

Edyta:
Kemmner zrealizowany więc powróciłem do tematu Orienta. Aktualnie powstrzymuję się przed kliknięciem FD0F004W a w sumie powstrzymuje mnie kurs $.

[ Dodano: 2011-11-07, 18:34 ]
Odkopię - mamy zwycięzce:

Na szybko, pasek z powodu sposobu pakowania chwilowo źle ułożony - mam nadzieję, że mu się poprawi. Kolor - czego nie widać bardzo ciemny brąz z połyskiem. Brak dokręcania oraz sygnowanej koronki - to na tyle z minusów. Zapięcie motylkowe całkiem fajne, koperta oraz tarcza super wykonane. Aktualnie dalsze testy :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2011-10-23, 17:40, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.