Tchibo TCM Atomek i inne kwarce z Tchibo
Odpowiedz do tematu

: Tchibo TCM Atomek i inne kwarce z Tchibo
Witam.
Kupiłem niedawno zegarek z Tchibo, TCM, pokazywany był na forum i określany jako Atomek :wink: Jak przyszedł wskazywał poprawnie czas, ale z ciekawości wcisnąłem ten ukryty przycisk i coś popsułem bo zaczął wskazywać niepoprawnie czas. Poszedłem do zegarmistrza, żeby na szybko zresetował wyjmując baterię ale chyba nie pomogło, tzn teraz np sam się ustawia na godzinę 17.30 (5.30) a jest 21.23. Kumotrzy wiecie może jak temu zaradzić?

Edit:
Dzięki za przeniesienie, zagubiłem się w czasie pisania;p

Ostatnio zmieniony przez 2011-12-08, 16:42, w całości zmieniany 3 razy
:
przy pomocy tego przycisku musisz ustawić wskazówki na 12-stej, potem zostawiasz go i sam się zsynchronizuje (czasami musisz poczekać godzinę)

:
W niektórych miejscach, np żelbetowe budynki, mogą byc trudności. Jesli uparcie się nie synchronizuje połóż na próbę na parapecie okna. "Atomkowi" potrzeba pełnej minuty silnego odbioru bez zakłóceń by ściągnąć wszystko co trzeba; w naszych warunkach to może potrwać. Potem już hula.

J.

:
suchotnik7 to ten bauhausowy? ze zapytam, gdzie go kupiles? sam szukam zegarka w tym stylu...

Ostatnio zmieniony przez adamku111 2011-09-11, 20:12, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Ten zegarek można kupić TYLKO w Tchibo. :mrgreen:

:
Są na allegro, ale tylko w formie aukcji i dałem za niego więcej niż planowałem (152,5 zetafonów). Mieszkam w Krakowie, w kamienicy na 3 pietrze, próbowałem z parapetem i na razie nic, jutro podskoczę do Kowala (taki sympatyczny zegarmistrz), bo i tak odpieram od niego kieszonkową Mołnię po wymianie osi balansu, to poproszę by spojrzał mu w bebechy czy wszystko z nim ok :wink: Przyszedł w piątek, podoba mi się bardzo, ale jakoś z czasem to się dogadać nie potrafimy :wink: Jak się zdenerwuję to pójdę szukać zasięgu na któryś z kopców :twisted:

:
Zegarek powinien być ułożony deklem w kierunku Frankfurtu oparty w pionie jak do patrzenia czyli 6 na dole. (chodzi o to aby antena w zegarku była prostopadle do nadajnika czyli w pozycji najbardziej czułego odbioru).
Jeżeli w zegarku nic nie przestawiałes to synchronizuje się raz na dobę około 1-2 w nocy (ze względu na pobór prądu przez odbiornik DCF-77), lub po włożeniu baterii.

:
misinek napisał/a:
Zegarek powinien być ułożony deklem w kierunku Frankfurtu oparty w pionie jak do patrzenia czyli 6 na dole. (chodzi o to aby antena w zegarku była prostopadle do nadajnika czyli w pozycji najbardziej czułego odbioru).
Misinek napisz że to żart :D to brzmi jak dowcip

:
To nie żart to prawie dosłownie zapis z instrukcji casio edifice :shock:

:
misinek napisał/a:
Zegarek powinien być ułożony deklem w kierunku Frankfurtu oparty w pionie jak do patrzenia czyli 6 na dole.

Jedni wiedzą zawsze gdzie jest Mekka, a posiadacze atomków zawsze wiedzą gdzie jest Frankfurt :P

:
wahin napisał/a:
Jedni wiedzą zawsze gdzie jest Mekka, a posiadacze atomków zawsze wiedzą gdzie jest Frankfurt :P

+ 1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Ten zegarek można kupić TYLKO w Tchibo. :mrgreen:

Ale, czy jeszcze mozna :?:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi64, nie wydaje mnie się :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Fazi64 napisał/a:
Blaz napisał/a:
Ten zegarek można kupić TYLKO w Tchibo. :mrgreen:

Ale, czy jeszcze mozna :?:


Chyba nie, bo to był model ubiegłoroczny. Moda ma to do siebie, że trwa nie dłużej niż rok. Teraz na tapecie u Tchibo są pewnie inne zegarki. :grin:

:
Mam spory salon Tchibo po drodze do domu - M1 w Markach
Wejdę i zobaczę co leży na półkach, jeśli w ogóle coś.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.