Cus jakby nowe Mako...?
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Już mnie teraz kompletnie skołowaliśta! :roll: :twisted:

:
Ciebie, jak Ciebie - od początku uczestniczyłeś w tej tfurczej wymianie poglądów ;-)
Ja zacząłem czytać od początku, ale nadal nie wiem o co kaman :lol: :lol:

:
Rybak pokazał i mowil o oriencie ray , a ja zobaczyłem na tej stronie big mako z biała tarcza spodobał mi sie i mowiłem o big mako z biała tarcza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Proste nie :wink: :wink: a Blaz myslał o oriencie ray a napisał o new mako czyli nowe mako (,big mako) dlatego zrobiło sie zamieszanie , jakie to wszystko proste :mrgreen: . To tak jak zamiast powiedziec podaj mi młotek , gosc powiedzial podaj mi impulsownik energi kinetycznej z naprowadzaczem trzonkowym , a przeciez to to samo :mrgreen:

:
:mrgreen: a tak BTW fajny ten bigmak z białą tarczą :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Noooo :wink:

:
A tak BTW na WUS wisi niebieski RAY (ten nowy makopodobny) za 105$ i nie widzę nigdzie zastrzeżenia o wysyłce tylko do CONUSa :razz:

http://forums.watchuseek....lue-585890.html

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja tam poczekam sobie, az tu do mnie pod strzechy trafi ;)
Pewnie bedzie jak Mako, czyli kolo 90 euro plus wysylka, bez cla, VATu i emocji ;)
Zaro bede zreszta maila pisal ;)

BTW - na orientuhren.de, albo schoeneuhren.de Bigmak ze stalowa bransoleta jest na poziomie 119 euro bez przesylki.


@Blaz,

jak piszesz o okraglych indeksach, to rozumiem, ze mowimy o tym samym zegarku :razz:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Blaz
[Usunięty]
:
Jedyne, co mogę powiedzieć, że ściany są okrągłe, a klamki dwie. Z zewnątrz. :mrgreen:

Czyli rozumiem, że w nowym Mako zmienili wielkość, indeksy i wskazówki? :wink:

:
revolta4 napisał/a:
Rybak pokazał i mowil o oriencie ray , a ja zobaczyłem na tej stronie big mako z biała tarcza spodobał mi sie i mowiłem o big mako z biała tarcza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Proste nie :wink: :wink: a Blaz myslał o oriencie ray a napisał o new mako czyli nowe mako (,big mako) dlatego zrobiło sie zamieszanie , jakie to wszystko proste :mrgreen: . To tak jak zamiast powiedziec podaj mi młotek , gosc powiedzial podaj mi impulsownik energi kinetycznej z naprowadzaczem trzonkowym , a przeciez to to samo :mrgreen:


Ale my to wszystko wiemy, ino się droczymy tylko :mrgreen: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
To tak jak ja , a co :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Jedyne, co mogę powiedzieć, że ściany są okrągłe, a klamki dwie. Z zewnątrz. :mrgreen:

Czyli rozumiem, że w nowym Mako zmienili wielkość, indeksy i wskazówki? :wink:


Oprocz wielkosci sie zgadza, ale jak mnie dalej bedziesz draznil, to bede krzyczal i tupal nozkami, bo ciezki tydzien mialem.

I jeszcze bede chinskimi zegarkami rzucal!!! :evil:

:mrgreen:

Poslalem maila i zaraz dostalem odpowiedz, na razie nie ma, ale Herr Keller (orientuhren) trzyma reke na pulsie ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Blaz
[Usunięty]
:
To tak nieśmiało powiem, że powoli Mako zbliża się do tej granicy, po przekroczeniu której go kupię. :mrgreen:

:
Lewki? :wink: :mrgreen:

:
Koniecznie - bez lewkow sie nie liczy!!! :mrgreen:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Blaz
[Usunięty]
:
- Lewki out
- Niech zintegrują datę
- Powiększenie koronki
- Wyrzeźbienie innego dekla

:mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.