Paypal - problemy.
Odpowiedz do tematu

:
Dokładnie, wydłużyli ten czas. Moim zdaniem nie do końca jest to uczciwe w stosunku do sprzedawców hmmm

:
Nie wiem czy nieuczciwe czy nie ale 45 dni to było za krótko.
W tej chwili czekam na przesyłkę już 38 dzień i po staremu musiałbym już zakładać spór a sprzedawca zapewnia że towar wysłał :/

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Hej.
Czy jak robię przeliczenie płatności w portfelu to podaje mi od razu po prowizji i po kursie? Czy tylko po kursie?

Skate or die!
:
Po prowizji i po kursie.

:
Dzięki!

Skate or die!
:
Kumotry pomóżcie. Konto bankowe mam założone na dwa imiona, natomiast paypala założyłem na jedno. Czy będzie problem z przelaniem środków z konta na paypal? Jak czytam, to niby musi być i tu, i tu takie samo imię i nazwisko.

:
Capek, nie ma problemu powinno przejść. Mam tak samo a nie miałem nigdy problemów. Łącznie z podpiętą kartą na której jest też tylko jedno imię.

Non serviam.
:
Widzieliście tę nową "funkcjonalność" Paypala z szybkim doładowaniem?
Uwaga użytkownicy PayPala! Nie korzystajcie z najnowszej funkcji tego serwisu.
Zawsze używałem tej metody ale teraz się zastanawiam co z tym zrobić.
Nie martwi mnie może tak bardzo bezpieczeństwo jak prywatność, w końcu dając hasło do konta bankowego odsłaniamy wszystkie nasze transakcje na nim.
I wcale mnie nie pociesza, ze Niemcy czy inni też tak mają, nie lubię być całkiem osdłonięty.

Tak BTW, całkiem niedawno przecież zlikwidowano przedpłacone karty płatności (oprócz firmowych) a już niedługo nawet karty prepaidowe do komórek będą rejestrowane imiennie.
IMO to kolejny etap na drodze do likwidacji gotówki, całkowita transparentność i brak jakiejkolwiek prywatności :/

Jeszcze tu: Paypal oszalał i chce od Was danych logowania do banku

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2016-04-27, 10:57, w całości zmieniany 3 razy
:
Woytec, to już zdecydowanie przegięcie...
Jak im te dane ktoś wykradnie to będzie klops dopiero :głową w mur:

~ stay open minded ~
:
Oooooo :!: Phishing pełną gębą :mad:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Coraz więcej takich prób wyłudzenia pieniędzy lub danych. :/

:
To wszystko dla naszego bezpieczeństwa, bezpieczeństwa dzieci, i powszechnej szczęśliwości jest.

:
Szybkie pytanie- czy podpiętą do pp kartę mozna szybko i bezpiecznie 'odpiąć' :?:

:
Podepnij takie, których nie będziesz musiał odpinać cool Mam na myśli debetowe, które możesz łatwo zasilić, najlepiej kilka w różnych walutach, oczywiście w miarę potrzeb. :)

Jak coś podepniesz, to nie wiadomo, na ile możesz odpiąć... :popcorn:

John Smith
:
Tak jak podpinasz, tak i odpinasz... :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.