Paypal - problemy.
Odpowiedz do tematu

:
I szybszy .. :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie. :mrgreen: Zdarza się mi, że tego samego dnia kupuję coś przez allegro w Polsce i przez ebay w Anglii. Płacę w tym samym momencie. Sprzedawca w Anglii może mi wysłać przedmiot tego samego dnia. Sprzedawca w Polsce czeka średnio jeden dzień na przelew. W rezultacie przesyłka z Anglii wylądowała u mnie szybciej niż ta z Polski. :wink:

:
No i w sumie dość bezpiecznie jest.
Bo można kaskę odzyskać w razie jakby co...

auza
[Usunięty]
:
No i właśnie się wściekłem.
Dziś przyszła odpowiedź ze sklepu że zegarka nie mają :evil:
Masakra jakaś - tydzień zwłoki !!! A zegarek dalej na stronie sklepu widnieje.
Najgorsze że nigdzie nie mogę dostać upatrzonego modelu.

Jak jest ze zwrotem kasy ?
Przyjdzie całość (saldo będzie takie jak przed transakcja) czy podwójny minus za przewalutowanie będę miał.

:
Dostaniesz równowartość w walucie z tego co wiem (ja takie zwroty dostawałem w każym razie) - czyli jeśli kurs odjechał na +/-, to sam będziesz na +/- ...

Blaz
[Usunięty]
:
Ja miałem tak dwa razy. I dostałem zwrot po kursie z tego dnia, w którym dokonałem płatności, czyli dokładnie tyle złotych ile wpłaciłem. Raz mi się to spodobało, raz nie. :mrgreen:

:
dzisiaj płaciłem za pióro na eBay-u i Paypal zaproponował przelicznik 1 USD - 3,34 zł.
Ale można wybrać opcję, żeby obciążyć skojarzoną z PayPalem kartę w walucie oryginalnej. Tak też zrobiłem i mBank przeliczył mi po kursie 1 USD - 2,84 zł.
Jestem z 15% do przodu. :lol:
Polecam
Stefan

Ostatnio zmieniony przez stefan 2010-11-11, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Mi w tej chwili proponuje 2,96 :shock: bez żadnych bonusów.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Coś nie rozumiem :???: . Jaką walutę masz ustawioną na PayPalu jako podstawową? Mam PLN i PayPal przeliczył mi dwa dni temu po kursie 2,86zł za $1.

:
Ja też mam PLN.

Edytka: Wczoraj mi liczyło po 2,88

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2010-11-11, 20:38, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Mam PayPala już z 5 lat i podstawową walutę mam USD
Pewnie muszę to kiedyś zmienić...
Stefan

Blaz
[Usunięty]
:
A mnie godzinę temu 2,91. :wink:

:
też mam paypal i co Pan nam zrobi :P

:
Mam pytanie odnosnie Wen Pinga

Jaka forme wysylki u niego wybieracie? Jak placicie mu kase?

Blaz
[Usunięty]
:
Zwykły airmail za 8 dolarów. Najlepiej paypalem, choć wtedy skubany dolicza 4 procent.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.