Jaki PARNIS wybrać??? Proszę o pomoc!
Odpowiedz do tematu

: Jaki PARNIS wybrać??? Proszę o pomoc!
Drodzy koledzy, niedawno usłyszałem zegarkach marki PARNIS.
Wiem, że wykonaniem, dokładnością chodu i innymi względami przewyższają szwajcarskie zegarki w kategorii cenowej ok 2000-3000 zł.
Zastanawiam się jaki konkretnie zegarek mogli byście mi polecić, biorąc pod uwagę wszystkie ważne detale tej marki. Jaki mechanizm najlepiej polecacie?
Osobiście podoba mi się MARINA MILITARE z zabezpieczoną koronką. Model lotniczy wzorowany na drugowojennym też jest ładny.
Koledzy proszę o pomoc!!!
Pozdrawiam

Blaz
[Usunięty]
:
Marina Militare to nie jest Parnis, choć zdarzają się Parnisy panerajowskie. :wink:

Czytałeś nasz dział o Parnisach? Przejrzyj tematy. Jest wiele opisów wielu modeli. :wink:

:
Tak jak pisze Blaz, Marina to nie Parnis. Ale jeśli zdecydujesz się na Parnisa to proponuje ponadczasowy model Panda :) Koniecznie w kolorze tarczy zależyjakświatłopadatakimakolor.



Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Z białą tarczą i smerfowymi ideksami jak już, inne sa be!!!

:
Sam jesteś beeeeee, Panda jest najfajniejsza.
A że miałem białego, szarego z szarymi subtarczami i Pandę, to coś tam wiem ;) :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
kaer, - ta definicja koloru dla Pandy mi odpowiada. Blaz dobrze radzi poczytaj dział o Parnisach. Tam znajdziesz wszystko co Ci potrzebne aby nabyć pierwszego fajnego Chińczyka.

:
luckers, Zadna Panda... szukaj pilota :mrgreen:
Ja szukam takiego



Uzytkownik Tomek ma takowy, spytaj moze ci wrzuci ładniejsze fotki :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Każdy Parnis naszym przyjacielem jest :mrgreen: :mrgreen: Bier Kolego Portugalca, z białą tarczą :wink:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Do mnie dotarła dzisiaj Panda fajnie wygląda... choć nie spodziewałem się że ma aż tak słuszny rozmiar :)

@edit
Przy okazji zapytam.. mam wrażenie, że wahnik cichutki nie jest.. to normalne ? :> ewidetnie słychać nakręcanie sprężyny...

Ostatnio zmieniony przez Violence 2011-08-30, 22:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Gdybyś miał cichutki to mus podróba!!!
W Parniaku forumiaku obowiązkowo startuje odrzutowiec :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
To normalne w tym modelu :)

Super Podpis Bulwo
:
luckers napisał/a:
Wiem, że wykonaniem, dokładnością chodu i innymi względami przewyższają szwajcarskie zegarki w kategorii cenowej ok 2000-3000 zł.


Skąd takie wnioski?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
luckers napisał/a:
Wiem, że wykonaniem, dokładnością chodu i innymi względami przewyższają szwajcarskie zegarki w kategorii cenowej ok 2000-3000 zł.


Skąd takie wnioski?

Z Kmziz

Blaz
[Usunięty]
:
A dokładniej z Krakowa. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.