PARNIS Power Reserve Chronometer
Odpowiedz do tematu

:
Kolega @szafix w innym temacie pisał że gadał że sprzedającymi na all... i twierdzą, że mają białe.

:
bartq, a mi wychodzi, że to nasz użytkownik rmak sprzedaje. Niech się więc wypowie :)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-10-25, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kupiłem, jest biały ze srebrnymi subtarczami.
Jak jest ktoś chętny jeszcze to są nadal dostępne chyba 2 sztuki.
cena 359 plus przesyłka.
polecam bardzo szybka wysyłka

:
Polak jak nie zedre ze swojego rodaka to nie jest zadowolony nie przepłacajcie na aliexpress dużo taniej.

:
ncage, jesli sprowadzający opłacił szczurkowe, to cena 359zł nie wydaje mi się być przesadnie wygórowana hmmm

:
Właśnie zastanawiam się nad swoim pierwszym automatem i na razie wybór padł na Parnisa pandę. Zawsze lubiłem zegarki na bransolecie i tak się zastanawiam, czy założenie do niego takiej nie będzie "świętokradztwem", czy może lepiej jednak poszukać czegoś z oryginalnie założoną i dopasowaną?

:
yusuf napisał/a:
...czy założenie do niego takiej nie będzie "świętokradztwem"?


Będzie. Ale nie "świętkoradztwem". Będzie po prostu wyglądało jak kupa po jagodach. ;)

Nie rób tego. plask :)

:
yusuf, poszukaj bransolety z adapterami, które pasują do koperty.
Bo takie zwykłe, proste, raczej słabo wyglądają.

:
Na zwykłej tak średnio wygląda :/



Z maskownicami lepiej (tylko w tym przypadku bransoleta droższa od zegarka) :)



Możesz coś takiego rozważyć z oryginalną bransoletą.


Ostatnio zmieniony przez Cichy 2015-01-14, 21:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzięki za odpowiedzi, rzeczywiście zwykła bransoleta raczej rady nie daje i nie brałem takiej pod uwagę. Jeśli chodzi o maskownice, to każde będą pasować czy raczej trzeba eksperymentalnie trafić (oczywiście zgodnie z rozmiarem między uszami)?
Pytanie pewnie banalne, ale niestety nie mam doświadczenia.

Cichy, tego divera na razie nie brałem pod uwagę, chociaż wygląda bardzo przyzwoicie

:
Trzeba dopasować bransoletę. Wyżej gościu dopasował od Christophera Ward'a C4, ale to drogi interes.

:
Właśnie sprawdziłem, drogi biznes, w takim razie pewnie zostanę przy pasku, chociaż też wyczytałem, że jednak lepiej zmienić na coś bardziej miękkiego :)

:
Z paskiem to już nie ma problemu ;)

:
Nie dość, że ostatecznie zamiast pandy, kupiłem z czarną tarczą, to jeszcze uznałem, że oryginalny pasek nie jest taki zły. Tak czy inaczej nieco się zawziąłem, jeśli chodzi o bransoletę. U zegarmistrza nic nie udało mi się dobrać, więc ostatecznie kupiłem na alle bransoletę casio. Wcześniej naoglądałem się zdjęć zegarka, do którego była i z moich obliczeń miało być dobrze. No i chyba jest:




:
Pasuje idealnie. Dobra robota :)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.