Aukcja charytatywna
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
Blaz napisał/a:
Te krokodyl szwajcarski mnie interesuje. Musi jakiś endemiczny być... :mrgreen:

Wielce ciekawym Twojej teorii na ten temat. Mógłbyś rozwinąć :mrgreen:


Najprawdopodobniej to jest jedyny krokodyl, który wspina się po skałach i to z zawieszonym na szyi dzwonkiem. :mrgreen:

:
Skoro ma dzwonek, to już krzyżówka z krową, tą fuksjową, musi niechybnie być ;-) U nas z krowami rodzime żubry krzyżowali i wyszły żubronie. To może tam w śwajcaryji siakieś krowodyle już som :razz:

:
Krowdyle, co dobrowolnie i bohatersko oddają skórę żeby można było robić światopoglądowo obojętne i ekologiczne paski :lol:

:
Fioletowy krokodyl Tinky Winky :lol:

:
Odnośnie cen, to melepety nie doczytali do ostatniej strony, gdzie znajduje się łiszlist z której to wynika, iżby za tego dziwoląga z misiem co położył rano Wojtka życzyliby se oni siakieś marne 170-230 tysięcy ojro :mrgreen: ;-)

Ale to jeszcze nic, ten fajny Patek co nawet koło kupy nie leżał ma pójść za 3x tyle i basta ;-) czyli 450-650 tysięcy ojro :lol:

Ostatnio zmieniony przez torsen 2011-08-27, 18:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Bolszaja kultjura i zapadnaja tiechnika - nużna płatit' :twisted:

:
Maxio napisał/a:
Woytec60 napisał/a:
Z porannych kapci wywalił mnie za to MB&F

...ten miś tam naprawdę siedzi...Obrazek

Ty popatrz, jak to jest z ludzką percepcją... Za pierwszym razem nie zauważyłem misia... Chyba mózg zaliczył go do kategorii "nie przyznawaj się że to widzisz bo wyjdziesz na świra i pijaka" :mrgreen:

:
+1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:
aukcja dobroczynna co łaska ale nie mniej niż kilkaset ojro :cool:

:
Właśnie niby aukcja, ale taka z cenami minimalnymi jak się okazuje, najmniej 8 tysięcy w ojro :cool: za takiego Maurycego:


:
Może jestem dziwny ale mi się te zegarki podobają.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran, niektóre mi również :grin: , choćby pokazany przez Wojtka Patek.
Możemy stworzyć klub dziwolągów :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Licytujecie? :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Licytujecie? :mrgreen:


Nie, przecież to taki badziew nie :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Licytujecie? :mrgreen:

Tak drogie zegarki kupuję tylko w środy o g. 14-ej, po lunchu a przed popołudniową herbatką :cool: . Musisz uzbroić się w cierpliwość :wink: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.