Zdjecie porównawcze
Odpowiedz do tematu

: Zdjecie porównawcze
Pany czy ma ktos zdjecie porownawcze dwoch modeli zegarów orient big mako i deep blue obok siebie
Nadszedł czas na kolejny zakup zegarkowy( ostatni zakup w tym roku marycha poszła na bazarek ) wybor padł na te dwa modele big mako mam niebieskie chciałbym orange a wiec wiem jak to wyglada wielkosciowo i chciałem porownac z tym modelem deep blue (kolory nie wazne narazie )




Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-08-07, 18:44, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
podeślę, jak znajdę moment na zrobienie fotek.

:
Dzieki matyr bardzo mi sie to przyda

maciek
[Usunięty]
:
spox. :wink:

:
Dzieki uprzejmosci kolegi Matyra dostałem zdjecia na PW do porownania tych dwoch zegarow .Zdjecia dokladnie takie o jakie mi chodziło :mrgreen: :mrgreen: ( jestem zadowolony) ale jest gorzej niz zle ,trzeba brac oba zegarki :mrgreen: :cry: Zaden z nich nie wychodzi znaczaco na prowadzenie oba sa bardzo fajne , i bedzie zakup orient big mako orange :mrgreen: i deep blue black :wink:

maciek
[Usunięty]
:
chyba, żeby 2w1:



:wink:

:
A tu akurat DB pomarancza mi sie nie podoba tylko czarny

:
...a może wkleicie tu te zdjęcia porównawcze, dla potomnych będzie

:
zapomnieli gapy :D

maciek
[Usunięty]
:
obawiam się, że się będzie kłopot. Musiałbym raz jeszcze je robić... :oops: albo zapisywać i wklejać ponownie.
Wysłanego PW nie da się edytować, żeby podpatrzeć linki do imageshacka, a foty z apartu wywaliłem.
Poza tym ich jakość była delikatnie mówiąc, dramatyczna. To były fotki na szybko, zupełnie poglądowe.

:
Jak dla mnie to to byłoby najlepsze rozwiazanie


:
Co to za pasek, na tym pierwszym z prawej?

:
To nie moje zdjecie to zdjecie z netu , ja poprostu bym chcial taki komplet ,dwa z nich mozna powiedziec ze juz mam jeszcze dwa trzeba kupic , a jezeli chodzi o pasek to doczytalem sie ze to matrac zwykly tyle ze klamerke zaciskowa ma :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez revolta 2011-08-11, 11:09, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
To jest materac od Teda Su i jego słynna klamra:

https://teddy-straps.3dcartstores.com/Dive-Buckle-and-Strap_p_24.html

:
A już miałem nadzieję, że to jakaś tańsza, inspirowana alternatywa... :-(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.