...Klub i Zegarek Klubowy?
Odpowiedz do tematu

: ...Klub i Zegarek Klubowy?
Witam



Same wspaniałe wieści. Dopiero 2 miesiące odkąd istnieje Forum a już prawie 7000 postów, tony zgromadzonych informacji i zdjęć o zegarkach, jedne z pierwszych pozycji na google, do tego w fazie przygotowań koszulki forumowe i spotkanie pod koniec listopada. Jest dobrze, a powiedziałbym nawet że rewelacyjnie. Z względu na powyższe argumenty zastanawiam się czy nie warto byłoby zrobić krok do przodu i ze zwykłego forum przeistoczyć się w Klub Miłośników Zegarków Chińskich I Nie Tylko "China-Watches"? Ponadto, jeżeli powyższa koncepcja weszłaby w życie, może powinniśmy pomyśleć nad klubowym zegarkiem? Jeżeli tak, proszę w tym wątku przedstawiać swoje propozycje dotyczące modelu który powinien zostać wybrany.



Proszę wszystkich o wypowiedź i głos w ankiecie (głosujemy do niedzieli 11 października)



Pozdrawiam



Swissmaker

zer0
:
dobry pomysł z tym zegarkiem klubowym :) proponuję biało - niebieskiego parnisa chrono a 'la portugalczyk :)

:
zer0 napisał:
dobry pomysł z tym zegarkiem klubowym :) proponuję biało - niebieskiego parnisa chrono a 'la portugalczyk :)




8) tak - ten zegarek nadaje się na pierwszą edycję zegarka klubowego - jako zegarek-symbol ......dał początek "wojny chińskiej" oraz rozłamu w KIZIMIZI.



ale nazwę klubu bym ( IMHO ) widział raczej jako:



"Klub Miłośników Zegarków - Chińskich I Nie Tylko "China-Watches"



....jakoś tak.

:
Przyłączam się do opinii Grzegorza - chyba nic nie poradzimy na to, że Forum powoli staje się coraz bardziej kosmopolityczne. A co do zegarka - pomysł przedni - może sam nabędę, bo na razie to tylko ruskie i ruskie... :D

:
Wybaczcie Kumotrzy, ale jak słysze "Klub Miłośników Zegaków" - to mi się chwilowo drobne nie zgadzają w kieszeni ... Nieważne jakich :wink: A nie możemy zostać na razie sobą? Grupą kolegów kochających zegarki ...? Zegarek "klubowy" udaje się kupć co i raz - każdy jest nasz.

Nie to żebym stał w poprzek postępu :wink: ...

Arek
[Usunięty]
:
Co do zegarka, to owszem dobry pomysł, choć nie wiem czy akurat Parnis jest najlepszym pomysłem (kwestia gustu :wink: )

Co do klubu, to już nie odczuwam takiej potrzeby, bo czym właściwie to się będzie różnic, od tego co jest teraz?? No i nazwa. Jak zrobimy "Klub miłośników zegarków chińskich..." to zaraz zaczną sapać że od nich ściągamy nawet nazwę i takie tam...

Ale to tylko moje czepialstwo :wink:

:
SPFHS - senatus populusque forum horologiae sinensi - Senat jako i lud forum zegarmistrzostwa chińskiego? :D



Tak po tym Titusie mi się porobiło :D



J.

Blaz
[Usunięty]
:
Za zegarkiem, przeciw klubowi. Jakoś mnie odrzuca od wszelkich klubów po przygodzie z kizimizi. :wink:

Sawim
[Usunięty]
:
Jacek. napisał:
SPFHS - senatus populusque forum horologiae sinensi - Senat jako i lud forum zegarmistrzostwa chińskiego? :D Tak po tym Titusie mi się porobiło :D J.
To już może prędzej SPQS, zamiast tradycyjnego SPQR :lol: http://img524.imageshack.us/i/spqscopy.jpg/ :D

:
Strój paradny dla zarządu: gumofilce, lamparcia skóra, berecik z antenką :wink:



J.

:
zagłosowałem na tak, przez pomyłkę, proszę mój głos przestawić tylko na zegarek klubowy.

Zagłosowałem nie czytając postów, nie chciałem się sugerować, ale po przeczytaniu myślę że Alamo ma rację.

:
Nie chcesz lamparciej skóry?

Filister...



J. :D

:
Tak dla białego parnisa Chronometer z niebieskimi wskazówkami - świetny pomysł.... Szczególnie w związku z KIZIMIZI :lol:



Zamiast PARNIS stylizowane World Wide Watches... :P



Pzdr

Spinner

:
...zegarek bym przyjął. Ten Parnis to dobry pomysł (jak dla mnie - i tak chciałem go zakupić :wink: ). Klub niekoniecznie. Zaraz trzeba będzie ustalać jakieś Klubowe reguły, powybierać władze klubowe i takie tam, a z tym to może być później różnie :wink:



...niech zostanie tak jak jest



...co do Parnisa, to z lewej strony logo CW (zamiast Parnis Chronometer), a z prawej World Wide Watches (zamiast Power Reserve Automatic) o ile jest to wykonalne :)

:
To wtedy musiałbym sprzedać mój prawdziwy chronometr, bo po co mi dwa takie same, a ten mój pierwszy jest wyjątkowy pod względem chodu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.