Poprzedni temat «» Następny temat
...Klub i Zegarek Klubowy?

Czy jesteś za utworzeniem Klubu Miłośnikow Zegarków Chińskich I Nie Tylko "China Watches" oraz podoba Ci się koncepcja zegarka klubowego?
Tak
46%
 46%  [ 14 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Tylko Klub
3%
 3%  [ 1 ]
Tylko Zegarek Klubowy/Forumowy
50%
 50%  [ 15 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Swissmaker 
Ojciec Założyciel


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 541
Skąd: Wrocław
 #1  Wysłany: 2009-10-06, 21:15   ...Klub i Zegarek Klubowy?

Witam



Same wspaniałe wieści. Dopiero 2 miesiące odkąd istnieje Forum a już prawie 7000 postów, tony zgromadzonych informacji i zdjęć o zegarkach, jedne z pierwszych pozycji na google, do tego w fazie przygotowań koszulki forumowe i spotkanie pod koniec listopada. Jest dobrze, a powiedziałbym nawet że rewelacyjnie. Z względu na powyższe argumenty zastanawiam się czy nie warto byłoby zrobić krok do przodu i ze zwykłego forum przeistoczyć się w Klub Miłośników Zegarków Chińskich I Nie Tylko "China-Watches"? Ponadto, jeżeli powyższa koncepcja weszłaby w życie, może powinniśmy pomyśleć nad klubowym zegarkiem? Jeżeli tak, proszę w tym wątku przedstawiać swoje propozycje dotyczące modelu który powinien zostać wybrany.



Proszę wszystkich o wypowiedź i głos w ankiecie (głosujemy do niedzieli 11 października)



Pozdrawiam



Swissmaker
 
 
zer0
Gość
 #2  Wysłany: 2009-10-06, 21:34   

dobry pomysł z tym zegarkiem klubowym :) proponuję biało - niebieskiego parnisa chrono a 'la portugalczyk :)
 
 
GrzecH
Ojciec Założyciel
SEIKOholic


Pomógł: 4 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3028
Skąd: z Poznania :)
 #3  Wysłany: 2009-10-06, 21:56   

zer0 napisał:
dobry pomysł z tym zegarkiem klubowym :) proponuję biało - niebieskiego parnisa chrono a 'la portugalczyk :)




8) tak - ten zegarek nadaje się na pierwszą edycję zegarka klubowego - jako zegarek-symbol ......dał początek "wojny chińskiej" oraz rozłamu w KIZIMIZI.



ale nazwę klubu bym ( IMHO ) widział raczej jako:



"Klub Miłośników Zegarków - Chińskich I Nie Tylko "China-Watches"



....jakoś tak.
 
 
crayzee 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
SAMURAJ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4007
Skąd: Bielsko-Biała
 #4  Wysłany: 2009-10-06, 22:07   

Przyłączam się do opinii Grzegorza - chyba nic nie poradzimy na to, że Forum powoli staje się coraz bardziej kosmopolityczne. A co do zegarka - pomysł przedni - może sam nabędę, bo na razie to tylko ruskie i ruskie... :D
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #5  Wysłany: 2009-10-06, 22:15   

Wybaczcie Kumotrzy, ale jak słysze "Klub Miłośników Zegaków" - to mi się chwilowo drobne nie zgadzają w kieszeni ... Nieważne jakich :wink: A nie możemy zostać na razie sobą? Grupą kolegów kochających zegarki ...? Zegarek "klubowy" udaje się kupć co i raz - każdy jest nasz.

Nie to żebym stał w poprzek postępu :wink: ...
 
 
Arek
[Usunięty]

 #6  Wysłany: 2009-10-06, 22:21   

Co do zegarka, to owszem dobry pomysł, choć nie wiem czy akurat Parnis jest najlepszym pomysłem (kwestia gustu :wink: )

Co do klubu, to już nie odczuwam takiej potrzeby, bo czym właściwie to się będzie różnic, od tego co jest teraz?? No i nazwa. Jak zrobimy "Klub miłośników zegarków chińskich..." to zaraz zaczną sapać że od nich ściągamy nawet nazwę i takie tam...

Ale to tylko moje czepialstwo :wink:
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #7  Wysłany: 2009-10-06, 22:24   

SPFHS - senatus populusque forum horologiae sinensi - Senat jako i lud forum zegarmistrzostwa chińskiego? :D



Tak po tym Titusie mi się porobiło :D



J.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #8  Wysłany: 2009-10-06, 22:37   

Za zegarkiem, przeciw klubowi. Jakoś mnie odrzuca od wszelkich klubów po przygodzie z kizimizi. :wink:
 
 
Sawim
[Usunięty]

 #9  Wysłany: 2009-10-06, 23:05   

Jacek. napisał:
SPFHS - senatus populusque forum horologiae sinensi - Senat jako i lud forum zegarmistrzostwa chińskiego? :D Tak po tym Titusie mi się porobiło :D J.
To już może prędzej SPQS, zamiast tradycyjnego SPQR :lol: http://img524.imageshack.us/i/spqscopy.jpg/ :D
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #10  Wysłany: 2009-10-06, 23:32   

Strój paradny dla zarządu: gumofilce, lamparcia skóra, berecik z antenką :wink:



J.
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #11  Wysłany: 2009-10-07, 00:04   

zagłosowałem na tak, przez pomyłkę, proszę mój głos przestawić tylko na zegarek klubowy.

Zagłosowałem nie czytając postów, nie chciałem się sugerować, ale po przeczytaniu myślę że Alamo ma rację.
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #12  Wysłany: 2009-10-07, 00:09   

Nie chcesz lamparciej skóry?

Filister...



J. :D
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #13  Wysłany: 2009-10-07, 00:40   

Tak dla białego parnisa Chronometer z niebieskimi wskazówkami - świetny pomysł.... Szczególnie w związku z KIZIMIZI :lol:



Zamiast PARNIS stylizowane World Wide Watches... :P



Pzdr

Spinner
 
 
Maxio



Pomógł: 28 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #14  Wysłany: 2009-10-07, 09:15   

...zegarek bym przyjął. Ten Parnis to dobry pomysł (jak dla mnie - i tak chciałem go zakupić :wink: ). Klub niekoniecznie. Zaraz trzeba będzie ustalać jakieś Klubowe reguły, powybierać władze klubowe i takie tam, a z tym to może być później różnie :wink:



...niech zostanie tak jak jest



...co do Parnisa, to z lewej strony logo CW (zamiast Parnis Chronometer), a z prawej World Wide Watches (zamiast Power Reserve Automatic) o ile jest to wykonalne :)
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #15  Wysłany: 2009-10-07, 09:17   

To wtedy musiałbym sprzedać mój prawdziwy chronometr, bo po co mi dwa takie same, a ten mój pierwszy jest wyjątkowy pod względem chodu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum