Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Uzytkownik_W-wa napisał/a:
is available for a fee


jest dostępne za opłatą - czyli standardowo jest nierejestrowana chyba że zapłacisz

Uzytkownik_W-wa
[Usunięty]
:
fakt, że co fee to nie free:))

Zapytam sprzedawcę, czy w 10$ jest opcja registered czy nie

Blaz
[Usunięty]
:
Mnie republic wysyłało za 10 dolarów z trackingiem.

:
Mnie też - ale to chyba mniejsze gabaryty :wink: , paczuszki są warte zdaje się około 20$ - tyle wywnioskowałem z pieczątek.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Ale bransoleta to też raczej będzie w kopertę wsadzona. :grin:

:
Uzytkownik_W-wa napisał/a:
Łysy a co wysyłałeś w ten sposób (wartość)?


A na przykład Androida :grin: Chyba 110 prezydentów kosztował , nie pamiętam dokładnie .

Ostatnio zmieniony przez Łysy 2011-03-03, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
:
119 kosztował :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
A, to tak na granicy. Nie ma reguły. Mnie raz przepuścili Bernhardta, a wyraźnie miał napisaną wartość 200 dolarów. A z kolei zatrzymali raz dwa paski za 30 dolarów. :grin:

:
no właśnie, tak myślę, że mi teraz przesyłkę z republiki zatrzymają, bo miałem za dużo szczęścia ostatnio :???: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Możesz wysłac paczke do firmy kurierskiej i ona przetransporyuje tę paczkę do Ciebie. Można w ten sposób uniknac Cła i Vat :) Podajesz im, że paczka jest warta 20$, a nie np. 300$.

Jutro będe wysyłał zegarek do Polski to napisze ile za wysyłke, ale ludzie mówili, że jakies 15$ UPS.

http://plusexpress.pl/index.php

: czym pchnac zegarek do Malezii?
Panowie,

czym najlepiej wyslac zegarek do Malezii? Bardzo mi zalezy, zeby przesylka doszla w dobrym stanie? Czlowiek chce normal registered parcel.

Poczta Polska - jakis specjalny rodzaj?
Kurier? Jaki najlepiej w ten rejon?

Nie wysylalem nic wartosciowego w delki swiat - doradzcie jak najbezpieczniej to zrobic i zaplacic jak najmniej :wink:

Pozdr
strix

:
Ja bym puścił listem poleconym.
Tak puszczałem do Hong Kongu i doszło bez problemu. I tracking nawet działa...
Jak ma dojść w dobrym stanie to trzeba dobrze zapakować i tyle :-)
Styropianowe pudełka od majfrendów świetnie się sprawdzają.

Segoy
:
Tak jak Segoy mówi.
Koszt około 20 zetafonów, jeśli jest bez pudełka, i duży - Iron Felix kosztował 24 zł, a to jest wieeeelka i ciężka krowa.

:
Wysyłałem Zuo do HK z reklamacją. List polecony lotniczy, zwykła koperta z bąbelkami bez pudełka ale w kilku dodatkowych warstwach bąbelków. Po kilku dniach był w HK. Kosztowało mnie to 11 czy 12 zeta.

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2011-03-07, 13:15, w całości zmieniany 1 raz
:
Zegarek jest w oryginanym pudelku sztywnym, chcielem wlozyc w pudelko styropianowe od majfrendow i potem jeszcze w kartonowe. Bedzie to paczka nie koperta.... chyba ze owine pudelko 10x w folie babelkowa i wrzuce w koperte, ale bedzie mocno wypukla przeciez i tak... ale mimo to bedzie taniej? Nie kumam troche...

Pozd
s

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.