Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Niech Ci prześle skan albo zdjęcie dowodu nadania. Będzie na nim i właściwy track number i adres dostawy.

Blaz
[Usunięty]
:
Wychodzi na to, że to jego pomyłka.

No nic. Jeśli mówi, że to Twoja przesyłka, a Tobie na poczcie powiedzieli, że nie możesz odebrać, to przesyłka wróci do niego, a Ty możesz otworzyć spór na paypalu. Raz tak miałem, że gość do mnie wysłał zegarek pod adres, który się składał z: "Łukasz Warsaw Poland". Nie było nazwiska, ulicy, numeru domu i mieszkania, kodu pocztowego. :mrgreen:

:
Rozumiem. W takim razie mam do kumotrów prośbę o pomoc. Przede wszystkim chciałbym aby ktoś mi naświetlił jak przebiega i na czym polega spór na Paypalu i jakie mam szanse na odzyskanie pieniędzy.

Po drugie, jako iż nie władam zbyt dobrze angielskim to prosiłbym o przetłumaczenie tego zdania: Proszę wysłać mi skan dowodu nadania albo rozpoczną spór na PayPalu. Dziękuję.

:
Mroovkoyad, pisz do niego translatorem :mrgreen: KLIK

Ostatnio zmieniony przez Monter 2012-01-01, 20:12, w całości zmieniany 2 razy
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
: Przesyłka z Kanady
Próbuje na WUS-ie kupić zegarek, ale gość jakiś nieufny.
Najpierw pyta o moje komentarze, a ja tam nie mam jeszcze żadncy transakcji, ani napisanych postów. Potem zapisał, że koszt wysyłki do PL z trackingiem i ubezpieczeniem to 78 $ CAD.

Może ktoś z Was ostatnio ściągał coś z Kanady i podpowie jakąś tańszą wersję wysyłki... NAjlepiej tak, żebym mógł gościowi to w prosty sposób wytłumaczyć.

:
Obawiam się, że tak może być. Ubezpieczenie kosztuje. Ja dostałem juz 2 przesyłki z Kanady, żadna nie była ubezpieczona i żadna nie miała trackingu, ale szczęśliwie obie doszły. Kosztowały, o ile pamietam cos koło 10 CAD

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
pasti78, Canada Post, Small Packet™ - International Air, ubezpieczona do $100 powinna kosztować ok 21$

Blaz
[Usunięty]
:
Kanadyjczycy na wus są znani z naciągania na koszty przesyłki.

: zakupy na Filipinach
duzo ciekawych zegarkow na zatoce jest z filipin - czy ktos ma doswiadczenia jak wyglada wysylka stamtad do PL? bezpieczne? dochodzi? duze ryzyko vatu i cla?
bo nie wiem, czy sie lapac na nizsze ceny, czy jednak poszukac czegos w us/europie.

moze macie jakichs sprawdzonych sprzedawcow?

beceen | ***** ***
:
Ja cos tam kiedys kupowalem - blyskawiczna dostawa zasiekow celnych nie bylo - mozna probowac IMHO... :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi64 napisał/a:
Ja cos tam kiedys kupowalem - blyskawiczna dostawa zasiekow celnych nie bylo - mozna probowac IMHO...

...potwierdzam, kilka rzeczy przyszło z Filipin i nie było żadnych problemów

:
no dobra, to poluje :mrgreen:
dlugo idzie z manilii? bo pisza 3-6 tygodni :???:

beceen | ***** ***
:
To nie rozklad jazdy :razz: :razz: Nie ma reguly - Ale ja pamietam (mam gdzies nawet fotke koperty i tu to tez pokazywalem), ze szla do mnie przesylka stamtad 4 (CZTERY) dni bodajze :shock: :shock: :shock: :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
...ja swego czasu czekałem chyba ze 3 miechy, bo koleś nie wpisał miasta, czy coś w tym stylu. Paczka wróciła do nadawcy i dzieki pomocy Spinnera, dowiedziałem się co i jak z tą paczką było, ale w sumie przyszła ;)

:
Ja czekałem kilka dni, obyło się bez problemów. Generalnie wydaje się, że można próbować zastawiać tam sidła.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.