Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
beceen, babka się nie zna, numer, który podałeś jest jak najbardziej poprawny ale z racji, że ta przesyłka nie była poleconą więc w Polsce ten numer Ci się nie przyda.
Nie ma szans na zlokalizowanie tej paczki w Polsce.

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Potrzebuje pomocy odnośnie kupna części do mechanizmu Vacherona 1003. Niestety sklep który ma taką część, wysyła poza USA tylko jeśli łączna kwota przekroczy 300$, a część którą chce kupić kosztuje 75$. Może ktoś z Was mieszka/przebywa/ma znajomych w Stanach i miałby ochotę mi pomóc ??



I mam jeszcze jedno pytanie, czy "balance stuff" to napewno oś balansu ?

:
https://www.google.pl/sea...+staff&tbm=isch

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
kolakk, :arrow: http://www.polameronline.com/

:
Fazi, Tomek : pifko

:
Woytec napisał/a:
Na paypalu jest "Konwerter walut", wszystko ładnie przeliczy po aktualnym kurseie i z prowizją.


może mnie osoba powiedzieć gdzie dokładnie?
Bo latam po tych zakładkach jak Żyd po pustym sklepie i nie widzę... a kupca mam :złośliwiec:

EDIT
znalazłem

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2014-05-13, 23:54, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Orientuje sie ktos ile czasu uplywa od wyjscia przesylki ze szwedzkiej poczty do Polski? Chinczyk wyslal mi zegarek szwedzka poczta i 12 maja tracking pokazal, ze przeszla przez sortownie w Szwecji, ale od tamtego czasu cisza.

W ogole to mam pecha ostatnio do tych chinskich wyrobow. Najpierw getat nie wyslal mi przesylki i musialem odbierac kase za posrednictwem PayPala a teraz Dajiwatch, od ktorego przesylka idzie juz 34 dni...

:
Już powinna być, mi zdarzało się nawet tak, że wczesnym rankiem przylatywała do Szwecji i jeszcze tego samego dnia wieczorem była już w Warszawie, a następnego dnia u mnie. ;)

Ale jesteś pewny, że to chodzi faktycznie o Szwecję a nie o ich zagraniczny oddział? Jak to wygląda w trackingu? hmmm

:
Wyglada to tak:

Przechwytywanie by muchacho86, on Flickr

Numer przesylki jest w formacie REXXXXXXXXXSE

:
Paczka nie dotarła jeszcze do Szwecji, tylko dopiero przeszła przez "terminal międzynarodowy" w Singapurze. Paczki z clicka też idą tą drogą. Przeważnie dolot do Europy nie trwa długo i w Kopenhadze albo Sztokholmie powinna wylądować w przyszłym tygodniu, aczkolwiek mogą zdarzyć się też 2-3 tygodnie ciszy, nie ma reguły. ;)

:
Seven napisał/a:
Paczka nie dotarła jeszcze do Szwecji, tylko dopiero przeszła przez "terminal międzynarodowy" w Singapurze. Paczki z clicka też idą tą drogą. Przeważnie dolot do Europy nie trwa długo i w Kopenhadze albo Sztokholmie powinna wylądować w przyszłym tygodniu, aczkolwiek mogą zdarzyć się też 2-3 tygodnie ciszy, nie ma reguły. ;)


Dzieki za informacje ;)

Mam nadzieje, ze bedzie jednak szybciej bo niedlugo skonczy mi sie czas na mozliwosc wszczecia sporu na PP :P

:
U mnie dzisiaj właśnie się wszystko dobrze skończyło :)
Zamówiłem 14.04 w DajiWatch - przesyłka została nie przepuszczona ze względu na baterie.
Zgodziłem się na powtórną wysyłkę bez baterii.
W zeszłym tygodniu dostałem tracking - i co widzę wysłał DHL-em na swój koszt.
I nie wiem jakim cudem, ale nie poniosłem żadnych opłat - dzisiaj zegar wylądował u mnie.
Całkowity czas przesyłki 15.05 wyszło z HH, dzisiaj 19.05 kurier był u mnie. pifko

pozdr,
Rafał
:
No to niezle. U mnie dalej cisza...

:
Janus napisał/a:
...została nie przepuszczona ze względu....

hmmm nieprzepuszczona, nieprzepuszczona, nieprzepuszczona ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Cześć! Zamówiłem zegarek z watchhubs.com w statusie mam że wysłano 21.05 (kurierem DHL) ale nadal nie mam od nich trackingu, mam się martwić czy czekać spokojnie ?:)

Pozdrawiam,

[ Dodano: 2014-05-24, 16:31 ]
już mam , sorry ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.