Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Panowie dajcie majfriendom wrócić do pracy po festiwalu noworocznym. Myślę, że jeszcze ok. tyg. takie opóźnienia będą.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Niektóre już ruszyły... :P :P

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Cytat:
Nadejście przesyłki 2014-02-05 21:39 WER Warszawa


:głową w mur:

:
Woytec napisał/a:
Cytat:
Nadejście przesyłki 2014-02-05 21:39 WER Warszawa


:głową w mur:


Ale, że co? Nie chce osoba tej paczki?
Ja ją mogę przejąć. Nawet jak szczurka trzeba będzie opłacić :złośliwiec:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Wolałbym bez gryzoni... :/

:
rmaya napisał/a:
Panowie dajcie majfriendom wrócić do pracy po festiwalu noworocznym. Myślę, że jeszcze ok. tyg. takie opóźnienia będą.


Takie opóźnienia to żadne opóźnienia. Całkowita normalka. ;)

:
czytam i czytam... i nie znajduję
jakie są opcje zakupu ze Stanów? O ile nie mam tam nikogo na miejscu?
Polamer, plusexpress? Ściągaliście ostatnio, VAT murowany?

:
Z tego co zauważyłem to ostatnio idzie jakies 99% wysyłek do Vincenta.

:
Vincenta już nie ma, teraz jest Szczurek. ;)

:
Taki offtop.

Gdyby nie fora zegarkowe, to pewnie bym się nie dowiedział, że zmienił się Vincent na Szczurka. :facepalm:

:
Pocieszę cię, że mi też ta zmiana szczęśliwie umknęła :)

:
sirkozi napisał/a:
maciejm napisał/a:
Panowie, towar zamówiony z clicka od tygodnia ma ten sam status: "The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad". To normalne, czy mam zaczynać się niepokoić?


Jak coś się zmieni to będziesz miał zegar w 2-4 dni. Ja ten status miałem ze 2 tygodnie, więc luz.

Panowie to jest Singapur, a nie Zakopane, normalne, że paczka idzie do Europy 1-3 tygodnie. Potem już z górki, i tak jak mówię, max kilka dni i jest u was.


U mnie w trackingu wisi taki sam status od 2/5/2014 8:36 AM :/ Zaczynam się trochę niecierpliwić :evil:
sirkozi, po jakim dokładnie czasie dotarła do Ciebie przesyłka?

:
Paczka od Wenpingowej, która również była przepakowywana w Szwecji szła do mnie miesiąc, więc nie ma się co spinać ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
yanwbd napisał/a:
sirkozi napisał/a:
maciejm napisał/a:
Panowie, towar zamówiony z clicka od tygodnia ma ten sam status: "The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad". To normalne, czy mam zaczynać się niepokoić?


Jak coś się zmieni to będziesz miał zegar w 2-4 dni. Ja ten status miałem ze 2 tygodnie, więc luz.

Panowie to jest Singapur, a nie Zakopane, normalne, że paczka idzie do Europy 1-3 tygodnie. Potem już z górki, i tak jak mówię, max kilka dni i jest u was.


U mnie w trackingu wisi taki sam status od 2/5/2014 8:36 AM :/ Zaczynam się trochę niecierpliwić :evil:
sirkozi, po jakim dokładnie czasie dotarła do Ciebie przesyłka?


U mnie również ten sam status (wysyłka jak u Ciebie 2/5/2014 ). :evil:

Zdarzyło mi się w clicku wysyłka: 2013.11.22 a towar dotarł dopiero: 2014.01.10

:
yanwbd napisał/a:
sirkozi napisał/a:
maciejm napisał/a:
Panowie, towar zamówiony z clicka od tygodnia ma ten sam status: "The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad". To normalne, czy mam zaczynać się niepokoić?


Jak coś się zmieni to będziesz miał zegar w 2-4 dni. Ja ten status miałem ze 2 tygodnie, więc luz.

Panowie to jest Singapur, a nie Zakopane, normalne, że paczka idzie do Europy 1-3 tygodnie. Potem już z górki, i tak jak mówię, max kilka dni i jest u was.


U mnie w trackingu wisi taki sam status od 2/5/2014 8:36 AM :/ Zaczynam się trochę niecierpliwić :evil:
sirkozi, po jakim dokładnie czasie dotarła do Ciebie przesyłka?


Z Singapuru wyszła 10.12., do Europy dotarła 24.12, do mnie 27.12.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.