Nie jest OK
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Cytat:
Może zabardzo rozmyślasz przed snem ?


To zegarki go przytłaczają :mrgreen:

:
Na bazarku Kizi jest wystawiony Submariner, w wersji prawie NOS, jeszcze z kultową kotwiczką.

must...

resit...

urge...

:shock:

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Czino
[Usunięty]
:
Nie, nie mam żadnych wielkich rozmyślań przed snem, a na tle nerwowym też to nie jest bo nie mam specjalnych stresów.Nie mam pojęcia o co chodzi :roll:
Beef nie próbowałem Twojego sposobu, ale z chęcią dzisiaj przetestuję ;)

:
Kufa nie jest dobrze, przebili mnie w aukcji, gdzie nie spodziwaqłem sie takiej ceny za fotke :evil: kufa jestem zły na siebie ze nie wbilem wiecej na snajperze

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
ALAMO napisał/a:
rybak napisał/a:
Nie jest OK, bo z polki wyzej spadl mi maly magnes, chyba neodymowy i sie przyczepil do Lacomariny - 10 minut do przodu od wczoraj.

Ma ktos jakis domowy pomysl na demagnetyzacje, czy trzeba do doktora tylko...?

Dzieki.


Jeśli znajdziesz gdzieś monitor kineskopowy, one mają funkcję "degaussing" - to nic innego jak odmagnetyzowanie kineskopu. Przykladasz do monitora zegarek, klikasz.


Mam telewizor taki ;)

Jakie piwo pijasz? ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
jaro19591 napisał/a:
Ten czarny to jakaś oksyda?

anodyzowane aluminium ;)

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
ALAMO, nie pisz na razie, jakie to piwo - moje pudlo albo nie ma demagnetyzacji, albo nie umiem znalezc ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Łatwiej ci będzie chyba poszukać monitora kineskopowego, każdy raczej posiadał tę funkcję.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Czino
[Usunięty]
:
NIE JEST OK! :evil:
Dzisiaj wpłatomat z mBanku zjadł mi gotówkę.
Oczywiście mają taki burdel za przeproszeniem, że w ogóle nie idzie się do nich dodzwonić.
Nigdy więcej wirtualnych banków!
:evil:

:
no kurde nie chce byc złym prorokiem, ale kasę może wciać na więcej niż tydzien, przeleją pewnie na techniczne konto, a na reklamacje trzeba poczekać...

Czino
[Usunięty]
:
To nie była duża kwota, ale zawsze, tym bardziej, że jeszcze jako-tako nie zarabiam...
Wpienia mnie to strasznie.Jak najszybciej muszę rozwiązać z nimi umowę bo już nie pierwsza taka sytuacja im się zdarza :evil:
Oczywiście, żeby rozwiązać umowę też nie jest łatwo bo nawet nie potrafię porozmawiać z żywym człowiekiem tylko non-stop cholerny automat się odzywa.

:
Ciesz się, że nie PKO Ty masz szansę jeszcze odzyskać.
Koleżance kiedyś wcieło całą kwotę, reklamował. Po miesiącu stwierdzili, że wszystko OK i nie oddali jej. Inna wypłacała 500 zł, dostała 300 i też nici z reklamacji.
Ja kiedyś wypłacałem z euronetu ( konto mam w mBanku ) i w trakcie liczenia gotówki się zaciął. Następnie pokazał się napis awaria bankomatu, zapraszamy później.
Dodzwoniłem się i powiedzieli, że wszystko ok, widzieli ( podglądają, czy co :shock: ).
Bez problemu wypłaciłem w innym bankomacie.
Powodzenia życzę, te wirtualne nie są wcale takie złe :)

Czino
[Usunięty]
:
Ja już kilka razy naciąłem się na mBanku i stwierdziłem, że tego już za wiele.
Jeszcze w tym tygodniu wyślę im wypowiedzenie umowy i przechodzę do ING.

:
Czino napisał/a:
Nigdy więcej wirtualnych banków!

Ta, przenieś się do niewirtualnego, to zobaczysz, jak "fantastycznie" załatwia się sprawy z wiecznie nafochanymi paniami w okienkach. Te na infoliniach mają przynajmniej profesjonalny "sawuar" wbudowany w gadkę. Nigdy więcej "zwykłego" banku ;)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Czino
[Usunięty]
:
Co kto lubi-ja wolę użerać się z panią pracującą "za karę" przy okienku niż mówić po raz n-ty do automatu ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.