Nie jest OK
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
gorzej jak pamiątka zostanie

:
cięcie raczej płytkie więc jeśli będzie blizna to niewielka, poza tym nie będzie mi w niczym przeszkadzać

:
Byle byś za tydzień byl "na chodzie"...

:
A jak z nakręcaniem? Chyba na automaty się przerzucisz? :wink:

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
Sylwek spoko maroko - do rewanżu mogę stanąć w każdej chwili (jakby co zagram lewą ręką :mrgreen: ) żart taki - opatrunek w niczym nie przeszkadza a sprawność dłoni jest 100% - jutro wsiadam na rower żeby sprawdzić czy jednak dobrze dokręciłem i żeby dokonać zakupu kontrolowanego nowych kluczy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pomyslownik - luuuz :wink: opatrunek wchodzi ciut na nadgarstek i raczej eleganckiego zegarka nie założę - chwilowo ponoszę G-Shocka będzie konweniował z bandażami :mrgreen:

:
kur.. jego mać

jakiś dopust czy jak!

właśnie pękł podłokietnik mojego fotela, które jednocześnie robi za mocowanie oparcia do siedziska!
no i zamiast fotela mam zydelek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

chyba pójdę już spać zanim nie zrobię poważniejszych strat w sprzętach i ludziach :mrgreen:

:
Idź spać, połóż się najlepiej na podłodze w miejscu bezpiecznym, w pozycji bocznej ustalonej i przygotuj sobie nie duży zestaw dobrych narzędzi oraz apteczkę - mam nadziejęże Cie jutro zobaczymy na forum dalej w jednym kawałku :grin:

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
:
hehehe - taki właśnie mam plan

dobranoc :mrgreen:

:
Ja bym uważał z tą podłogą, jeszcze do sąsiada wpadnie przez zarwany strop.

A tak na powaznie , Darek fatum jakieś czy cóś :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Nie chcę krakać, ale to chyba piekielne przygotowania do końca świata. :mrgreen:

:
Noc przeżyłem czyli ma się na lepsze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Dałem się naciąć jak dzieciak. Przeglądałem w necie ogłoszenia drobne w poszukiwaniu zegarków i znalazłem anons pewnego pana, w którym piszę, że odda za darmo nokie n95. Było to świeżutkie ogłoszenie sprzed kilku minut, napisałem i facet zdecydował się mnie obdarować. Przelałem 25zł za przesyłkę ubezpieczoną i wtedy ostatni raz widziałem te 25zł. Pewnie cwaniak złapał w ten sposób kilkanaście osób. Ogółem, ciekawy sposób dorobienia do etaciku. Ogłoszenie na drugi dzień zniknęło, a ja mam tylko jego numer konta, maila i jakieś tam nazwisko.

:
Buczo brak słów! mnie wczoraj poszło jak kurw.. w deszcz ale ty dałeś się przekręcić jak pierwszy naiwny :mrgreen: - ZA DARMO :shock: :mrgreen: - teraz za darmo to już nawet na ulicy w mordę nie dostaniesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Miła i na pozór wiarygodna forma ogłoszenia sprawiła, że postanowiłem zaryzykować. :razz:

Gdybym tylko dorwał tego drania... :twisted:

:
po numerze konta policja dojdzie kto to

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.