Nie jest OK
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
stfraw napisał/a:
Przedświąteczny rush. Szlag trafia człowieka od tej bieganiny...


kupuj na alledrogo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Właśnie Nka mnie do szewskiej pasji doprowadziła :evil: Przegapiłem koniec umowy (30.11) i ta przeszła sobie na czas nieokreślony. To dzwonie aby jakąś fajną ofertę zaproponowali a Ci, że mam dwie opcje 129 za full albo 149 za full + erotyczne :shock: (czyżby coś sugerowali). Pytam się, czy nie ma czegoś w normalnej cenie miałem opcję za 68 zeta całkiem fajna - a Pani z BOK - na tańszą się nie da a teraz będzie Pan płacił 127. Masakra, 3 miesiące wypowiedzenia mnie czekają - a wkurzony jestem bo nkę lubiłem :cry:

:
Wszędzie tak jest, za gapiostwo każą sobie płacić.
Bardziej się opłaca rozwiązać umowę i podpisać nową...bez sensu.
Jacek, fynk :cool:

:
Też mam N-kę i robię tak, że na dwa - trzy miesiące przed zakończeniem umowy wysyłam im info pocztą, że nie będę "kontynuował" :grin: . Sami dzwonią i proponują "ludzkie" warunki.

:
Ja mam N-kę i jak naraźko jestem zadowolony, ale jak to Tomek napisał trzeba ich uprzedzić wypowiedzeniem jak się przegapi to się cierpi.

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
jslanina napisał/a:
To dzwonie aby jakąś fajną ofertę zaproponowali

Zadzwoń jeszcze raz. Duża szansa, że inny agent na infolinii inaczej zinterpretuje przepisy. Też mi się umowa skończyła jakiś czas temu, zadzwoniłem jak zobaczyłem rachunek za kolejny miesiąc. Powiedzieli że w tym miesiącu już przepadło, ale od kolejnego mogę podpisać nową promocyjną umowę, co też uczyniłem ;-)

:
No i wuj bombki strzelił :evil: :evil: :evil:
Z trzech laptopów w domu, po dzisiejszym dniu sprawny został jeden, który akurat jechal odłączony od prądu :evil: :evil: :evil:

:
Alamo czyżby prawo serii, no kuna to bardzo nie ok.

:
u nie dobrze , a co się stało ?

:
Rudolf napisał/a:
u nie dobrze , a co się stało ?

Chyba "gift" na Święta od Elektrowni :evil:
Łączę się w bólu, nic się nie da z nimi zrobić? Się pytam, bo w tych kwestiach to ja lejek jestem ..

:
Nie wiem co się da zrobić, zresztą to mało istotne - komputer jest potrzebny na poniedzialek :evil: zatem chcąc-nie chcąc muszę się w pon rano udać zakupić.
Wygląda na przepięcie.Dziwne że ruszyło tylko lapki.

:
Może tylko zasilacze poszły? Przetestuj na jakimś innym jak masz pod ręką.

:
To pech. A na bateriach nie działają? Często szlag trafia tylko zasilacze.

:
Nic nie działa, godzinę z Andre na telefonie testowaliśmy wsio po kolei, łącznie w wyjmowaniem kart pamięci i HDD. Wygląda na to -że się zwyczajnie przegrzały :shock:
No nic, wesprę wzrost PKB :P Dobrze że za zegarki nowe już zapłaciem, bo by mnie znów serce bolalo :P

Arek
[Usunięty]
:
A co u Andrzeja?? Pojawi się tu jeszcze?? :roll:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.