M-FORCE pytania
Odpowiedz do tematu

: M-FORCE pytania
Koledzy czy ktoś ma, miał lub nawet przez chwilę miał kontakt z nowymi m-forcami orienta? Czy można je gdzieś zobaczyć na żywo? Czy ktoś wie jak się m-force ma do OS revolver pod względem wykonania, który rządzi. Czy mój średnio-europejski rozmiar nadgarstka 17 cm poskromi moc siedzącą w m-force czy będzie go nie godzien nosić? Wiem, że jest dużo recenzji i tematów na WUS i nawet powinny się nie długo pojawić zdjęcia użytkownika, który kupił m-force o podobnym rozmiarze nadgarstka, ale wolę opinie od swoich. Pozdrawiam.

:
Macałem w Stanach dwa rodzaje M-Force, nie były złe, OSa kupiłem niedawno i w/g mnie jest jednak lepiej wykonany i bardziej ergonomiczny. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

:
Dzięki jaro za odpowiedź. Jaki masz obwód nadgarstka jeżeli można wiedzieć i jeżeli masz podobny do mojego to czy mógłbyś wrzucić zdjęcie OS'a na ręce?

:
Mówisz i masz:



By jaro19591 at 2011-07-24



By jaro19591 at 2011-08-19


Nadgarstek mam 18,5cm.

:
A to mój, nadgarstek 16,5cm. OS200 nie jest zbyt duży.






:
Czarny wyszczupla....

:
jaro19591, Tomek dzięki za pomoc widzę, że nie taki diabeł straszny. Świetny jest OS, tylko ten m-force nie daje mi spokoju...hmm. Jeszcze raz dzięki za zdjęcia.

:
No to bierz i zanabywaj, zobaczymy foty nadgarstkowe.

Blaz
[Usunięty]
:
Ale pamiętaj, że OS jest krępy, ale ciężki. Mnie właśnie jego ciężar pokonał...

:
Temat zakupu dopiero się rodzi i ewentualnie dojdzie do skutku w okresie zimowym jak kumpel poleci do US, ale ja wolę się szybciej przygotować i mieć czas do przemyślenia sprawy.

:
A to tylko 188g.

Blaz
[Usunięty]
:
Czyli 3 razy więcej niż mój przeciętny ulubiony zegarek. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.