Złotówka
Odpowiedz do tematu

: Złotówka
Nie, nic o kursach walut. Myślę po prostu, że warto byłoby w fotkach, zamieszczanych w Forum, zwłaszcza opisach, recenzjach itp. prezentacjach a i na bazarku przynajmniej w jednej mieć jakiś element stały, określający skalę, wielkość pokazywanego przedmiotu, gdyż trudno czasem stwierdzić, czy na fotce jest damskie maleństwo, czy potężna patelnia dla goryla - no i sądzę, że optymalnym takim sztafażem byłaby moneta 1 zł - łatwo dostępna, wszystkim znana, neutralna wizualnie. Co o tym sądzicie, dałoby się zrobić?

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
to dobry pomysl, z tym, ze nie wprowadzalbym tego, jako przymus, lecz raczej "pod rozwage".

:
Ja tam bym dał z przymusu...nie ma złotówki jest kara. Drugi az nie ma i konfiskata mienia sprzedawanego.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Zinajdo... Często mamy problem z wyegzekwowaniem wydawałoby się tak oczywistego wymogu jak podanie ceny czy wklejenie własnego zdjęcia, a co dopiero wymóc na wszystkich zrobienie zdjęcia porównawczego ze złotówką. Imo pomysł dobry, tylko w praktyce nierealny...

:
pisar napisał/a:
... i konfiskata mienia sprzedawanego.


W zamian za symboliczna "złotówkę", coby miał melepeta na przyszłość :twisted:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
zbyszke napisał/a:
to dobry pomysl, z tym, ze nie wprowadzalbym tego, jako przymus, lecz raczej "pod rozwage".

Tak właśnie myślałem, ten temat miał z jednej strony zwrócić uwagę, a z drugiej zaproponować łatwe w realizacji, standardowe rozwiązanie. W końcu, to prezentującemu, w takim czy innym celu, zależeć powinno na jak najdokładniejszym pokazaniu zegarka.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Ja bym raczej wzmógł ruch w biznesie handlowym i wprowadził wymóg pokazywania zegarka z suwmiareczką odpowiednio przyłożoną, aby było widać rozmiar.

To się wszystkie sprzedawce suwmiareczek ucieszą, jak całe forum zacznie kupować :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Niedawno w lidlu dawali take elektroniczne... suwmiarki ma się rozumieć ;P

:
A od poniedziałku mają być w Biedronce w dobrej cenie ok. 23 zł (ok. 50 w Castoramiem etc).

hrg.pl
Czino
[Usunięty]
:
Te suwmiarki elektroniczne po 20 czy 50 pln są nic nie warte IMO ;)

:
Czino napisał/a:
Te suwmiarki elektroniczne po 20 czy 50 pln są nic nie warte IMO ;)

Dlaczego?

Czino
[Usunięty]
:
Kiedyś miałem takie coś i raz pokazywała inny wynik, a za drugim razem inny na tej samej rzeczy.Dlatego lepiej zainwestować w coś z certyfikatem moim zdaniem ;)

:
A ja mam taką starą, na oko z 40 letnią. I działa ;-)

:
Niestety Czino ma rację, narzędzia miernicze dobre są drogie, mam i taki elektroniczny szmelc i dobrą zegarową , ale najlepsze IMO są stare np. Vis'a czy Mausera, zresztą zależy czy potrzebuje się dokładniejszego odczytu niż 0.1, wtedy śrubkę mikrometryczną się uskutecznia :grin:

"Everyday Curry , born in India - © by Rudolf"

http://www.facebook.com/m...9a89d91e&type=1
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.