Blue Herc.
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Blue Herc.
Raczej tej marki na forum nie cenimy, ale znalazłem takie zdjęcia:











I się tak zastanawiam czy to urok zdjęć czy zegarka... :wink:

zer0
:
a czemu nie cenimy? wygląda super :)

:
i japan movt?

myiota?

ogólnie super

:
...a "męskich" mechanizmów nie było :wink: ? No sekunda dostała po dupie okrutnie (jak dla mnie oczywiście) i to właśnie przez wielkość mechanizmu (jak sądzę). Wszystko cacy pięknie, ale takiej sekundzie mówię NIE :P .

:
Też mi jakoś sekundnik w tym miejscu nie pasuje.

:
Zdjecia ładne , a reszta może sie podobać, jak na pierwszego mechanika za rozsądną kasę to może sie znajdzie chętny

:
Hotwax ma do tego bardzo pragmatyczne podejście i oczywiście świętą rację, jak na pierwszy zegarek mechaniczny za rozsądną cenę to jest w sam raz. My tu wybrzydzamy, a przecież nie wszyscy myszą już mieć walizkę zegarków....przepraszam i posypuję się popiołem. A ile on kosztuje Parnisów, już kiedyś ktoś podobnego pokazywał, koperta jest duża i może być fajną platformą do stworzenia customa.

Sawim
[Usunięty]
:
sszwedo napisał:
(...) A ile on kosztuje Parnisów...
Około 0,8 Parnisa.

:
Pragmatyzmu idzie sie nauczyć jak sie nie ma dukatów, JVD to chińsko czeska kooperacja a kosztuje więcej niż parnis , a to już przesada - parnis lepszy i ładniejszy

zer0
:
nawet 0,5 parnisa :) czy na pierwszy czy nie pierwszy zegarek mechaniczny - nie ma to moim zdaniem znaczenia. Po prostu albo się komuś podoba, albo nie :) mi się podoba. Widziałem na jebaju takiego, który inspirowany był Nomosem, całkiem ładny






zer0
:
a ktoś wie co to za werki mogą tam siedzieć? nawet ładnego pilota mają, tylko za duży napis mu dali :(

:
Ten fajny i nawet sekundnik mi nie przeszkadza. A werki wyglądają na jakiś klon Miyoty.

Sawim
[Usunięty]
:
0,5 Parnisa kosztują wersje nie 316L. Te z 316L to koszt rzędu 70$, wysyłka gratis. Przy tej cenie, IMHO nie warto, no chyba, że ma to być baza do modowania, w sensie jak najszybszej wymiany "werku". Miałem 2 Herce, w tym pilota: http://www.chinawatches.f...y-herc,227.html , w obu werki padły w krótkich abcugach, aktualnie pojechały na wymiane, co prawda zupełnie bezproblemową ze strony sprzedawcy. Ładne to one może i są, żeby tak jeszcze działać chciały.... :P

:
No to jak wersja z 316L kosztuje 70 USD , to ja zdecydowanie wolę Parnisy lub MM, do modowania wydać za kopertę tyle kasy to też nie ten teges, samą kopertę można zanybyć za około 40 USD z transportem.

Sawim
[Usunięty]
:
sszwedo napisał:
No to jak wersja z 316L kosztuje 70 USD , to ja zdecydowanie wolę Parnisy lub MM, do modowania wydać za kopertę tyle kasy to też nie ten teges, samą kopertę można zanybyć za około 40 USD z transportem.
Za około 40$ to u Dżeksona można nabyc kopertę tytanową wręcz :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.