Pomożecie w zakupie Ticino A Pilot 47mm?
Odpowiedz do tematu

:
Ticino są fajne - chociaż nie miałem i mówię tylko na podstawie opowieści tych naszych mend forumowych.

Ja bym brał Parniaka - jak Ci spasuje, to sobie ponosisz, jak nie spasuje, to nie powinieneś mieć problemów ze sprzedażą :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:

Ja bym brał Parniaka - jak Ci spasuje, to sobie ponosisz, jak nie spasuje, to nie powinieneś mieć problemów ze sprzedażą :)

Dobrze prawi :)
Rynek wtorny parnisow jest dosc spory, więc w koncu znajdziesz model ktory Ci pasuje :)

:
Klamka zapadla, pilot u plotu, zamowiony przy wspoludziale kolegi jslanina, za co z tego miejsca mu dziekuje.

Model Garton 47mm, sekunda na 6stej, jedyny mankament to brak niebieskich wskazowek, ale mam nadzieje, ze na forum znajde jakies rozwiazanie tej kwestii....

p.s. znajde? :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez adamku111 2011-08-09, 19:47, w całości zmieniany 3 razy
:
adamku111 napisał/a:
kolega jslanina dobrze prawi, za jednego Ticino moge miec dwa Parnisy... Pytanie, jak wielka jest roznica w jakosci wykonania miedzy tymi zegarkami? :mrgreen:
p.s. sizzlin'y pisza, ze wycofali sie z rozmiaru 47mm...


Akurat mam piloty Parnisa i Ticino (obydwa zresztą kupione dzięki CW).
I wnioski są oczywiste - Ticino się nie psuje, a Parnis jest ładniejszy! :mrgreen: (werk ma nawet genewski szlif, a co! :mrgreen: )

:
Ticino ma wskazowki w kolorze blue, i "czysta" tarcze...

A. ...ski ktory twiom zdaniem lepiej wykonany? masz zdjecie na ktorym piloty sa tugezer?

Ostatnio zmieniony przez adamku111 2011-08-10, 22:40, w całości zmieniany 2 razy
:
Przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłem ten post.
Co do jakości wykonania - no cóż, jak trafnie mówi Pismo Święte "po owocach ich poznacie ich". Wizualnie zatem lepiej prezentuje się Parnis, który zresztą ma nawet stop-sekundę, a ponadto genewski szlif, fajny wahnik i takie tam bajery,
Ticino przy Parnisie wygląda (zwłaszcza spod spodu) jak ubogi krewny.
Ale jednocześnie akurat mój Parnis ma taką (podobno nie wyjątkową dla tej marki) cechę, że co jakiś czas wskazówki minutowa i godzinowa się zatrzymują, a sekundnik chodzi jak gdyby nigdy nic. Ma to być wina obluzowującego się ćwiertnika.

Co do zdjęcia - to muszę najpierw dokonać tugezeryzacji tych zegarków, potem znaleźć gdzieś dobre światło, a potem jeszcze przypomnieć sobie, jak się wkleja zdjęcia! To tak od razu się nie może stać... :wink:

Lance do boju, szable w dłoń, bolszewika goń, goń, goń!!!
:
Witam,

informuje Was, ze sikor juz zalega w magazynach PP, co prawda nie Ticino ale tez ladny...

Dzieki wszystkim za pomoc i wskazanie jedynej slusznej drogi... :mrgreen:

p.s. fajna atmosfera na waszym/naszym forum (sympatyczniej niz u konkurencji) :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez adamku111 2011-08-17, 09:16, w całości zmieniany 2 razy
:
adamku111 napisał/a:
fajna atmosfera na waszym forum (sympatyczniej niz u konkurencji)

...teraz to jest też Twoje Forum, chyba, że chcesz się pożegnać...

:
zegnac sie nie mam zamiaru, post wyedytowany... :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.