Gdzie kupić G-shocka?
Odpowiedz do tematu

:
Akurat ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Co akurat???

Arnold w filmie "Uciekinier" nosił DW-5500


a mój to współczesna wersja czyli GW-5500

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
kornel91 napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
kornel91 napisał/a:
...
Dla mężczyzn jest 9400 :))

A jak nie są pozerami to 9300. :))


O to to :)
Ja 9300 też muszę chyba kupić. Tylko po co mi 3 G ? Bo Katiusza nie do sprzedania jest :))

Zaprawde powiadam Ci, nie warto :popcorn:
Wiem, bo miałem oba, Fakt 9300 ma świetną kopertę, może nawet faktycznie lepszą niz 9400, bardzo fajnie leży nawet na mniejszych nadgarstkach, ale to ma znaczenie włąśnie tylko w przypadku wątłych przegubów ;) Zresztą to G, na lato, wtedy im więcej tym lepiej ;)
A moduł i ... ekran (no bo nie tarcza przecież) w 9300 to porażka, źle się czyta (IMO) a działanie tych czujników też pozostawia wiele do życzenia.
W 9400 jest bajkowo, płynnie i czytelnie. Choć dla mnie ideałem i tak jest Gulfman :popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
(...) a działanie tych czujników też pozostawia wiele do życzenia.
W 9400 jest bajkowo, płynnie i czytelnie. (...)


A czujniki sa jakies lepsze...?

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
rybak, mam GDF-100 więc wiesz, że trzeba poczekać ze 3 sekundy aż włączy się baro lub alti. Przy włączaniu podświetleniu jak chcesz włączyć barometr to nawet nie pójdzie. Tu natomiast wszystko jest bardzo szybko i płynnie.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2015-01-19, 17:06, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
rybak napisał/a:
goTomek napisał/a:
(...) a działanie tych czujników też pozostawia wiele do życzenia.
W 9400 jest bajkowo, płynnie i czytelnie. (...)


A czujniki sa jakies lepsze...?

Nie wiem czy same czujniki, czy tylko moduł lepiej je obsługuje. Ale działanie jest zauważalnie dużo lepsze, jak napisał Marcin.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Tomek ale chyba i czujniki są inne bo w GDF-100 ciśnienie jest co 5 bar a w GW-9400 co 1 bar. Myślę, że przy podobnych czujnikach dane byłyby w taki sam sposób wyświetlane. No i trzeba dodać, że 9400 jest z 2013 roku GDF z 2011 a 9200 to chyba z 2008 więc kilka lat może robi różnice.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Są inne, w 2013 wprowadzili wersję 3 triple-sensor, tu w Protreku, ale to dokładnie ten sam czujnik, czy tam zespół czujników ;) http://www.ablogtowatch.c...ection-watches/

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2015-01-19, 17:33, w całości zmieniany 2 razy
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ale mnie chodzi o co innego - czy to tez takie zabawki, jak w pozostalych, czy tez rzeczywiscie mozna jakies sensowne pomiary tym robic.

Bo jak mam odlozyc zegarek na pol godziny, zeby sie wystudzil do temperatury otoczenia, to on troche drogi jest... ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
rybak, jeśli chodzi o to to zabawki :) Jedyna dla mnie wiarygodna funkcja to barometr. Termometr nie jest zły jak go skalibrujesz na ręku to wtedy masz całkiem dokładną temperaturę w domu. Bo przy dużych różnicach temperatur oszukuje.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
rybak napisał/a:
...

Bo jak mam odlozyc zegarek na pol godziny, zeby sie wystudzil do temperatury otoczenia, to on troche drogi jest... ;)

Cena ceną ale bezsensu taki pomiar. Mam tak w 9300. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Termometr to nadal zabawka, na ręku mierzy temperaturę ręki i trzeba czekać żeby ochłonął ;)
A alti działa całkiem spoko, z PRG-270 byłem na Kasprowym niedawno i dawał radę ;) ciśnienie też mam wrażenie że podaje dokładnie. No i ta szybkość działania, kompas startuje błyskawicznie i pokazuje co trzeba a nie wyłącza się po chwili.
No i baterii podobno żre znacznie mniej

[ Dodano: 2015-01-19, 18:14 ]
I żeby nie było, wcale nie uważam że 9300 jest zły ;) I wybór miedzy tymi dwoma, szczególnie w relacji do ceny, wcale nie jest IMO oczywisty.
Natomiast za bezsens uważam dokupowanie 9300 jak się juz ma 9400 cool :popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
...
Natomiast za bezsens uważam dokupowanie 9300 jak się juz ma 9400 cool :popcorn:

O to, to. pifko
Najwyżej wymienić. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Barometr (GDF-100) to wiem, bo zawsze go sprawdzam, jak mam w okolicy jakies lotnisko, ale alti jest do niczego, bo, zeby jako tako dzialal, trzeba zawsze wiedziec, na jakiej wysokosci sie jest...

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Barometr w Ryśku działa b.dobrze, pokazuje prawidłowe wskazania.
Jedynym prawidłowym odczytem temperatury jest zdjęcie zegarka na kilkanaście minut lub więcej jeśli jest duża różnica temp. Kalibracji na ręku nie polecam :/
Taki odczyt temp. na ręku będzie może dobry w jednym pomieszczeniu i bez późniejszych zmian temperatury w tym miejscu bo sam zegarek nagrzany na nadgarstku nie poczuję różnicy 1-2 stopnie ;)
A jeśli chodzi o alti, ja używam go w ten sposób że ustawiam na zero jeśli nie znam danej wysokości i potem odczytuję ile wlazłem lub zlazłem :P
Fajnie to działa jadąc windą :))
A Marcin z tymi barami niby 1 lub 5 to przypadkiem nie pomyliłeś z alti? i odczytem wysokości?
W 9200 jest co 5 metrów pomiar a w 9400 przypadkiem nie co metr?
Same czujniki są chyba takie same tylko w 9400 jest sprawniejszy moduł do ich odczytów ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.