Gdzie kupić G-shocka?
Odpowiedz do tematu

:
Tak pomyliłem wysokościomierz z barometrem. Moduł jest bardzo sprawny. Może w 9200 jest podobnie. Ja kalibruję altimetry do wysokości w BP i do 3 piętra to po kilku dniach na obydwu zegarkach są całkowicie inne wysokości chociaż ciśnienie jest ok.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2015-01-20, 15:31, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mozna i ustawiac na zero i patrzec, ile wlazles, albo zlazles, tyle, ze pogoda musi zakaz zmian dostac... ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
rybak napisał/a:
Mozna i ustawiac na zero i patrzec, ile wlazles, albo zlazles, tyle, ze pogoda musi zakaz zmian dostac... ;)

Winda jedzie kilkanaście sekund, w tym czasie pogoda rzadko się zmienia :))
A tak poważnie trzeba obserwować temp. i barometr i często kalibrować alti, jeśli go używamy ;)

:
A tam winda.

Ja nie mowie o "dla jaj", tylko o jakims powaznym uzyciu "zegera abc" :P

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Panowie i Panie, uparłem się na model GW7900B-1

Póki co chyba najlepsza opcja to zakup na allegro:
http://allegro.pl/nieznis...5423368053.html

Na NYwatchstore z przesyłką wyjdzie 119$. Jeśli dojdzie Vat to cenowo wyglądać będzie tak jak na allegro ale gwarancja tylko roczna.

Macie jakieś inne ciekawe propozycje?

Ostatnio zmieniony przez witko 2015-06-08, 20:34, w całości zmieniany 1 raz
:
witko, na pewno dojdzie z tej strony. Ja proponuję gw -9400 lub g-9300.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
9400 fajny, tylko to nie ten budżet. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
kornel91 napisał/a:
witko, na pewno dojdzie z tej strony. Ja proponuję gw -9400 lub g-9300.


No więc chyba jednak kupno w Polsce. Są jakieś sklepy, które mogą konkurować cenowo z modelami wystawionymi na allegro? W przypadku poszukiwanego przeze mnie GW7900B jest to 529 + kw.

:
Niewiele, ale taniej ;)

http://icasio.pl/pl/casio...ml?partner=1984

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix O! Dzięki. Chyba mamy faworyta. Poszukam jeszcze do końca tygodnia, ale to chyba najlepsza propozycja :))

:
Odgrzeję wątek...

Właśnie kupiłem G-9000-1V w serwisie Zegarki24h.pl. Zaniepokoiło mnie to, że gwarancja nie jest wystawiona przez Zibi, tylko przez firmę 12 o'clock, która prowadzi ten serwis. Czy to jest legalna dystrybucja, czy też powinienem odesłać swój zakup i szukać gdzie indziej? Pomożecie?

:
gray napisał/a:
Odgrzeję wątek...

Właśnie kupiłem G-9000-1V w serwisie Zegarki24h.pl. Zaniepokoiło mnie to, że gwarancja nie jest wystawiona przez Zibi, tylko przez firmę 12 o'clock, która prowadzi ten serwis. Czy to jest legalna dystrybucja, czy też powinienem odesłać swój zakup i szukać gdzie indziej? Pomożecie?


Wszystko zależy od tego ile zapłaciłeś - czy np w TT ten sam zegarek jest droższy i ile no i na jak długi okres masz tą gwarancję oraz czy możesz ją wydłużyć do 6-ciu lat :)

Jeśli zegarek nie jest tańszy niż w TT i gwarancja jest tylko na dwa lata to bym odesłał i kupił tam gdzie jest gwarancja 3+3

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Cena była zdecydowanie niższa. Gwarancja 3 lata.

Druga kwestia, która wzbudziła moje wątpliwości, to jak porównuję Risemana z TT (kupionego kilka lat temu) i obecnego Mudmana, to jest olbrzymia różnica w sile którą trzeba włożyć żeby wcisnąć przyciski. Przyciski Risemana wciska się delikatnie, w Mudmanie działają o wiele, wiele ciężej...

:
I tak mają działać te przyciski w Mudmanie, poczytaj trochę forum o G a będziesz wiedział dlaczego.
Tak to jest jak się najpierw kupuję a potem pyta ;)
A co to jest legalna dystrybucja? Kradziony przecież nie jest.
Jak było taniej to w czym problem?
Jak Ci zależy na oficjalnej dystrybucji z zibi aby mieć 3 lata gwarancji z możliwością przedłużenia do 6lat za dodatkową opłatą to kup tam, imo bez sensu, zegarek nie ma żadnych czujników i aby go popsuć będziesz się musiał postarać ;)

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2017-04-30, 10:53, w całości zmieniany 2 razy
:
Wszystko jasne.

Dziękuję!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.